Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Aproce

Phenotype 002

Aproce Aproces Phenotype 002 forma ir bioloģiskās augšanas digitālās simulācijas rezultāts. Radošajā procesā izmantotais algoritms ļauj imitēt bioloģiskās struktūras izturēšanos, radot neparastas organiskas formas, panākot neuzkrītošu skaistumu, pateicoties optimālai struktūrai un materiāla godīgumam. Prototips tiek materializēts, izmantojot 3D drukāšanas tehnoloģiju. Pēdējā posmā rotas ir veidots misiņā ar rokām, pulēts un pabeigts, pievēršot uzmanību detaļām.

Projekta nosaukums : Phenotype 002, Dizaineru vārds : Maciej Nisztuk, Klienta vārds : In Silico.

Phenotype 002 Aproce

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.