Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Jauns Patēriņa Modelis

Descry Taiwan Exhibition

Jauns Patēriņa Modelis Izstādē Alishanas kalnā, kas ir slavena tūristu atrakcija Taivānā, māksla tiek apvienota ar Taivānas tradicionālo tējas rūpniecību. Šīs izstādes sadarbība šķērsgriezumos var parādīt jauno biznesa moduli. Katrā iepakojumā tūristi var redzēt dažādus izteicienus, kas pārraida vienu un to pašu tēmu, "Taivāna". Iegremdēti skaistajā Taivānas ainavā, apmeklētāji iegūs dziļāku izpratni par Taivānas tējas kultūru un rūpniecību.

Ugunsdzēšamais Aparāts Un Evakuācijas Āmurs

FZ

Ugunsdzēšamais Aparāts Un Evakuācijas Āmurs Transportlīdzekļu drošības aprīkojums ir būtisks. Ugunsdzēšamie aparāti un āmuri, abu apvienojums var uzlabot personāla bēgšanas efektivitāti, ja notiek autoavārija. Automašīnas telpa ir ierobežota, tāpēc šī ierīce ir izstrādāta pietiekami maza. To var novietot jebkur privātā automašīnā. Tradicionālie transportlīdzekļu ugunsdzēšamie aparāti ir vienreiz lietojami, un šis dizains var viegli nomainīt starpliku. Tas ir ērtāk satverams, lietotājiem ērti lietojams.

Notikumu Aktivizēšana

The Jewel

Notikumu Aktivizēšana 3D juvelierizstrādājumu kaste bija interaktīva mazumtirdzniecības telpa, kas aicināja sabiedrību izmantot jaunākās tehnoloģijas 3D drukāšanā, izveidojot savas rotas. Mūs uzaicināja aktivizēt telpu un uzreiz domājām - kā dārgakmeņu kaste var būt pilnīga, ja tajā nav skaista dārglietu? Rezultāts bija mūsdienu skulptūra, kuras rezultātā izveidojās krāsu prizma, kas atspoguļoja atstarojošās gaismas, krāsas un ēnas skaistumu.

Autonoms Mobilais Robots

Pharmy

Autonoms Mobilais Robots Autonoms navigācijas robots slimnīcas loģistikai. Tā ir produktu un pakalpojumu sistēma, kas nodrošina drošu un efektīvu piegādi, samazinot veselības speciālista iespējas tikt pakļautam saslimšanai, ierobežojot pandēmijas slimības starp slimnīcas personālu un pacientiem (COVID-19 vai H1N1). Dizains palīdz rīkoties ar slimnīcu piegādi ar vieglu piekļuvi un drošību, izmantojot vienkāršu lietotāja mijiedarbību, izmantojot draudzīgo tehnoloģiju. Robotu vienībām ir spēja patstāvīgi pārvietoties iekštelpu vidē, un tām ir sinhronizēta plūsma ar līdzīgām vienībām, kas spēj robotizēt komandas sadarbības darbu.

Viedais Aromātu Difuzors

Theunique

Viedais Aromātu Difuzors Agarwood ir reta un dārga. Tā aromātu var iegūt tikai sadedzinot vai ekstrahējot, to var izmantot telpās un to atļauj tikai daži lietotāji. Lai izjauktu šos ierobežojumus, pēc 3 gadu centieniem ar viedo aromātu difuzoru un dabīgām rokām gatavotām agarkoka tabletēm tiek izveidoti vairāk nekā 60 dizainparaugi, 10 prototipi un 200 eksperimenti. Tas demonstrē jaunu iespējamo biznesa modeli un konteksta izmantošanu agarwood nozarē. Lietotāji var vienkārši ievietot difuzoru automašīnas iekšpusē, viegli pielāgot laiku, blīvumu un aromāta dažādību un baudīt ieskaujošo aromterapiju, lai kur arī dotos, un braucot.

Automātiskā Sulu Spiede

Toromac

Automātiskā Sulu Spiede Toromac ir īpaši izstrādāts ar savu jaudīgo izskatu, lai sniegtu jaunu veidu, kā patērēt svaigi spiestu apelsīnu sulu. Izgatavots maksimālai sulas ieguvei, tas ir paredzēts restorāniem, kafejnīcām un lielveikaliem, un tā premium dizains ļauj draudzīgi izjust garšu, veselību un higiēnu. Tam ir inovatīva sistēma, kas augļus sagriež vertikāli un ar rotācijas spiedienu izspiež pusītes. Tas nozīmē, ka maksimāla veiktspēja tiek panākta, nesaspiežot vai nepieskaroties apvalkam.