Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pilsētas Elektriskais Trikers

Lecomotion

Pilsētas Elektriskais Trikers Videi draudzīgs un inovatīvs LECOMOTION E-trike ir trīsritenis ar elektrisko palīglīdzekli, kuru iedvesmojuši ligzdoti iepirkšanās ratiņi. LECOMOTION E-trikes ir izstrādāti darbam kā pilsētas velosipēdu dalīšanas sistēmas sastāvdaļa. Paredzēts arī ligzdot viens otram kompaktas glabāšanas līnijā un atvieglot daudzu savākšanu un pārvietošanu vienlaikus, izmantojot šūpojošās aizmugurējās durvis un noņemamu kloķa komplektu. Tiek sniegta pedāļu palīdzība. Jūs to varat izmantot kā parastu velosipēdu ar vai bez atbalsta akumulatora. Krava ļāva pārvadāt arī 2 bērnus vai vienu pieaugušo.

Kancelejas Preces

commod – Feines in Holz

Kancelejas Preces „Commod” ir specializējies iekšdarbos. Saskaņā ar devīzi “smalkas koka preces” uzņēmums realizē īpaši ekskluzīvus dzīvojamos projektus. Kancelejas precēm bija jāatbilst šai prasībai. Izmantojot īpaši sajauktas krāsas, tika realizēts samazināts, bet rotaļīgais izkārtojums. Kancelejas preces atspoguļo firmas stilu, kā arī ideoloģiju izmantot tikai visdārgāko materiālu: Papīrs ir izgatavots no 100 procentiem kokvilnas, aploksnes no īsta koka finiera. Vizītkartes “iemieso” uzņēmumu saukli, izveidojot trīsdimensiju istabu ar tipiskiem koka izstrādājumiem.

Papīra Smalcinātājs

HandiShred

Papīra Smalcinātājs HandiShred ir pārnēsājams manuālais papīra smalcinātājs, kuram nav nepieciešams ārējs enerģijas avots. Tas ir izstrādāts mazs un glīti, lai jūs varētu to novietot uz sava galda, atvilktnes vai portfeļa iekšpusē, ar kuru var ērti piekļūt un sadriskāt savu svarīgo dokumentu jebkurā vietā un vietā. Šis parocīgais smalcinātājs lieliski darbojas, lai sasmalcinātu visus dokumentus vai kvītis, lai nodrošinātu, ka privātā, konfidenciālā un visa personīgā informācija vienmēr tiek aizsargāta.

Mijiedarbības Tabula

paintable

Mijiedarbības Tabula Krāsojams ir daudzfunkcionāls galds ikvienam, tas var būt parasts galds, zīmēšanas galds vai mūzikas instruments. Jūs varat izmantot dažāda veida krāsas, lai krāsotu uz galda virsmas, lai radītu mūziku ar draugiem vai ģimenes locekļiem, un virsma krāsu sensoriem pārnes zīmējumu uz melodiju. Ir divi zīmēšanas veidi, radoša zīmēšana un piezīmju zīmēšana, bērni var zīmēt jebko, ko vēlas radīt nejaušu mūziku, vai arī izmantot mūsu izstrādāto noteikumu, lai aizpildītu krāsu uz noteiktu pozīciju, lai izveidotu bērnudārza atskaņu.

Galds, Statīvs, Cokols

Trifold

Galds, Statīvs, Cokols Trifolda formu nosaka trīsstūrveida virsmu un unikālas salocīšanas secības kombinācija. Tam ir minimālistisks, tomēr sarežģīts un skulpturāls dizains, no katra skatu leņķa tas atklāj unikālu kompozīciju. Dizainu var pielāgot dažādiem mērķiem, neapdraudot tā strukturālo integritāti. Trifold ir digitālo izgatavošanas metožu un jaunu ražošanas tehnoloģiju, piemēram, robotikas, izmantošanas piemērs. Ražošanas process ir izstrādāts sadarbībā ar robotu ražošanas uzņēmumu, kas specializējas metālu salocīšanā ar 6 asu robotiem.