Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lustra

Bridal Veil

Lustra Šī māksla - mākslas objekts ar ieslēgtu gaismu. Plaša istaba ar sarežģīta profila griestiem, piemēram, gubu mākoņi. Lustra der telpā, vienmērīgi plūstot no priekšējās sienas līdz griestiem. Kristāla un baltas emaljas lapas savienojumā ar plānu cauruļu elastīgo saliekumu rada lidojoša plīvura attēlu visā pasaulē. Gaismu un zeltaini mirdzošu putnu pārpilnība rada plašuma un prieka sajūtu.

Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Burbulī esošā gaisma ir moderna spuldze, atceroties veco kvēldiega Edisona spuldzes gaismu. Šis ir led gaismas avots, kas ievietots plexiglas loksnes iekšpusē un izgriezts ar lāzeru ar spuldzes formu. Spuldze ir caurspīdīga, bet, ieslēdzot gaismu, jūs varat redzēt kvēldiegu un spuldzes formu. To var izmantot kā piekaramo gaismu vai tradicionālās spuldzes nomaiņu.

Piekares Lukturis

Spin

Piekares Lukturis Spin, kuru izstrādājusi Rubena Saldana, ir piekārta LED lampa akcentu apgaismojumam. Tā būtisko līniju minimālistiskā izteiksme, noapaļotā ģeometrija un forma piešķir Spin skaistu un harmonisku dizainu. Tās korpuss, kas pilnībā izgatavots no alumīnija, piešķir vieglumu un konsistenci, vienlaikus darbojoties kā siltuma izlietne. Tā zemā līmenī uzstādītā griestu pamatne un īpaši plānais tensors rada gaisa peldēšanas sajūtu. Pieejams melnbaltā krāsā, Spin ir ideāls apgaismojuma aprīkojums, ko var ievietot stieņos, letes, vitrīnās ...

Apakšējā Apgaismojuma Lampa

Sky

Apakšējā Apgaismojuma Lampa Viegls stiprinājums, kas, šķiet, ir peldošs. Tievs un viegls disks, kas uzstādīts dažus centimetrus zem griestiem. Tā ir Sky panāktā dizaina koncepcija. Debesis rada vizuālu efektu, kura dēļ gaismeklis šķiet piekārts 5 cm attālumā no griestiem, piešķirot šai gaismai personisku un atšķirīgu stilu. Sakarā ar savu augsto veiktspēju Sky ir piemērots apgaismošanai no augstiem griestiem. Tomēr tā tīrais un tīrais dizains ļauj to uzskatīt par lielisku iespēju jebkura veida interjera dizaina izgaismošanai, kas vēlas pārraidīt minimālu pieskārienu. Beidzot dizains un izpildījums kopā.

Prožektoru Gaisma

Thor

Prožektoru Gaisma Thor ir Ruben Saldana izstrādāts LED starmetis ar ļoti lielu plūsmu (līdz 4.700Lm), patēriņu tikai no 27W līdz 38W (atkarībā no modeļa) un dizainu ar optimālu siltuma vadību, kas izmanto tikai pasīvu izkliedi. Tas padara Thor izceļas kā unikāls produkts tirgū. Savā klasē Thor ir kompakti izmēri, jo vadītājs ir integrēts gaismas kronšteinā. Tā masas centra stabilitāte ļauj mums uzstādīt tik daudz Thor, cik vēlamies, neizraisot sliežu slīpumu. Thor ir LED starmetis, kas ideāli piemērots vidēm ar spēcīgām gaismas plūsmas vajadzībām.

Olīvu Bļoda

Oli

Olīvu Bļoda OLI, vizuāli minimālisma objekts, tika iecerēts, pamatojoties uz tā funkciju, ideju paslēpt bedres, kas izriet no īpašas vajadzības. Pēc tam sekoja novērojumi par dažādām situācijām, bedru neglītumu un nepieciešamību uzlabot olīvu skaistumu. Kā divējāda lietojuma iepakojums Oli tika izveidots tā, lai to atverot, tiktu uzsvērts pārsteiguma faktors. Dizaineru iedvesmoja olīvu forma un vienkāršība. Porcelāna izvēle ir saistīta ar paša materiāla vērtību un tā izmantojamību.