Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Jahta

Portofino Fly 35

Jahta Portofino Fly 35, piepildīts ar dabisku gaismu no lieliem logiem, kas atrodas zālē, arī kajītēs. Tā izmēri piedāvā nepieredzētu vietas sajūtu šāda lieluma laivai. Visā interjerā krāsu palete ir silta un dabiska, ar krāsu un materiālu līdzsvara kompozīciju izvēli, padarot vidi modernās un ērtās zonās, sekojot interjera dizaina starptautiskajām tendencēm.

Izlietne

Thalia

Izlietne Izlietne izskatās pēc pumpura, kas gatavs ziedēt un piepildīties: tas ir tik ziedošs, ka tika izgatavots no prasmīgas masīvkoka lapegles un tīkkoka savienības, esences augšējā daļā un otra apakšējā. Stingra un droša sakritība, kas piešķir īpašu elegances pieskārienu un krāsas dzīvīgumu ar jautru graudu savstarpējo savietojamību ar vienmēr atšķirīgām nokrāsām, kas rada unikālas izlietnes. Šī objekta skaistumu raksturo tā asimetrija un harmonija, saskaroties ar dažādām formām un koka būtību.

Apgaismojums Un Skaņas Sistēma

Luminous

Apgaismojums Un Skaņas Sistēma Gaismas spuldze paredzēta ergonomiska apgaismojuma risinājuma un telpiskās skaņas sistēmas piedāvāšanai vienā izstrādājumā. Tā mērķis ir radīt emocijas, kuras lietotāji vēlas sajust, un šī mērķa sasniegšanai izmanto skaņas un gaismas kombināciju. Skaņas sistēma, kas izstrādāta, pamatojoties uz skaņas atstarošanu, un telpā simulē telpisko telpisko skaņu, neveicot vadu instalēšanu un vairāku skaļruņu uzstādīšanu visā vietā. Gaismas diode kā piekarama gaisma rada tiešu un netiešu apgaismojumu. Šī apgaismojuma sistēma nodrošina mīkstu, vienmērīgu un zema kontrasta gaismu, kas novērš atspulgu un redzes problēmas.

Elektriskais Velosipēds

Ozoa

Elektriskais Velosipēds Elektriskajam velosipēdam OZOa ir rāmis ar atšķirīgu “Z” formu. Rāmis veido nesadalītu līniju, kas savieno galvenos transportlīdzekļa funkcionālos elementus, piemēram, riteņus, stūres vadību, sēdekli un pedāļus. “Z” forma ir orientēta tādā veidā, ka tās struktūra nodrošina dabisku iebūvētu aizmugurējo balstiekārtu. Svara ekonomiju nodrošina alumīnija profilu izmantošana visās detaļās. Rāmī ir integrēta noņemama, uzlādējama litija jonu baterija.

Sabiedriskā Joma

Quadrant Arcade

Sabiedriskā Joma II pakāpes arkāde ir pārveidota par aicinošu ielu klātbūtni, izkārtojot labo gaismu pareizajā vietā. Apkārtējā apgaismojums parasti tiek izmantots holistiski, un tā efekti tiek iestudēti hierarhiski, lai panāktu gaismas modeļa izmaiņas, kas rada interesi un veicina plašāku telpas izmantošanu. Stratēģiskā iekļaušana dinamiskā objekta kulona dizainā un izvietojumā tika vadīta kopā ar mākslinieku, lai vizuālie efekti šķistu smalkāki nekā pārliecinoši. Ar dienasgaismas izbalēšanu eleganto struktūru akcentē elektriskā apgaismojuma ritms.

Paplašināms Galds

Lido

Paplašināms Galds Lido salocīts nelielā taisnstūra kastē. Salocīts, tas kalpo kā nelielu priekšmetu glabāšanas kaste. Ja viņi paceļ sānu plāksnes, locītavu kājas izliekas no kastes, un Lido pārvēršas par tējas galdu vai nelielu galdu. Tāpat, ja tie pilnībā atlocīs sānu plāksnes no abām pusēm, tas pārvēršas par lielu galdu ar augšējās plāksnes platumu 75 Cm. Šo galdu var izmantot kā pusdienu galdu, īpaši Korejā un Japānā, kur kopīga kultūra ir sēdēšana uz grīdas, kamēr pusdienas.