Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mākslas Telpa

Surely

Mākslas Telpa Šī ir gan māksla, gan gadījuma rakstura preces, gan mazumtirdzniecības lietas, kas apvienotas vienā telpā. Kopš arhitektūras, kas ir valstī darbināma apģērba āķa rūpnīca. Visa ēka saglabā raibu sienas faktūru, kā telpas slāņa faktūra, veidojot atšķirīgu kontrastu ar ārpusi, rada arī telpas pieredzi. Atteikties no pārāk daudz cietas rotājuma, displejā izmantoja mīkstu rotājumu, kas radīja relaksējošu sajūtu. Kontrasts starp radīšanu un agrīno stadiju ir elastīgāks kosmosa ilgtspējīgai attīstībai nākotnē.

Zīmola Identitāte

Pride

Zīmola Identitāte Lai izveidotu zīmola Pride dizainu, komanda vairākos veidos izmantoja mērķauditorijas izpēti. Kad komanda izstrādāja logotipu un korporatīvo identitāti, tā ņēma vērā psihoģeometrijas noteikumus - ģeometrisko formu ietekmi uz noteiktiem cilvēku psiho veidiem un viņu izvēli. Arī noformējumam vajadzēja izraisīt noteiktas emocijas auditorijas vidū. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, komanda izmantoja noteikumus par krāsas iedarbību uz cilvēku. Kopumā rezultāts ir ietekmējis visu uzņēmuma izstrādājumu dizainu.

Tirdzniecības Centrs

Shuimolanting

Tirdzniecības Centrs Šīs lietas ķīniešu stils pieņem tumšo kafijas sarkano malto akmeni tirgū un grīdas loga dabiskā apgaismojuma tukšu, veidojot kontrastu starp gaismu un ēnu, virtuālo un reālo. Virtuālās un alumīnija koka restes, vara mākslas lotosa lapu gabali ūdens ainaviskajā vietā un ķīniešu rakstzīmju struktūras uzstādīšanas māksla atpūtas vietā ir "tintes orhideju tiesas" punkts. lietu. Jo īpaši jaunu baku materiālu izmantošana parasti izceļ ārkārtas, bet arī atjautīgi samazina virsmas izmaksas.

Vannas Istabu Izstāžu Zāle

Agape

Vannas Istabu Izstāžu Zāle Lai atšķirtos no parastās izstāžu telpas, mēs definējam šo telpu kā fonu, kas var uzsvērt preču skaistumu. Ar šo definīciju mēs vēlamies izveidot laika posmu, kurā prece var spontāni spīdēt pati. Mēs arī izveidojam laika asi, lai parādītu katru produktu, kas šajā telpā tika parādīts no atšķirīga laika.

Ui Dizains

Moulin Rouge

Ui Dizains Šis projekts ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izrotāt savu mobilo tālruni ar Moulin Rouge tēmu, kaut arī viņi nekad nav apmeklējuši Moulin Rouge Parīzē. Galvenais mērķis ir piedāvāt uzlabotu digitālo pieredzi, un visi dizaina faktori ir vizualizēt Moulin Rouge noskaņu. Ar vienkāršu pieskārienu ekrānam patērētāji var pielāgot sākotnējos iestatījumus un ikonas savos favorītos.

Starptautiskā Skola

Gearing

Starptautiskā Skola Debrecenas Starptautiskās skolas konceptuālā apļa forma simbolizē aizsardzību, vienotību un kopienu. Dažādās funkcijas parādās kā savienoti pārnesumi, paviljoni uz virknes, kas izkārtota uz loka. Vietas sadrumstalotība rada dažādas kopienas zonas starp klasēm. Jaunā kosmosa pieredze un pastāvīgā dabas klātbūtne palīdz studentiem radoši domāt un izpaust savas idejas. Ceļi, kas ved uz izbraukuma izglītības dārziem un mežu, papildina apļa koncepciju, radot aizraujošu pāreju starp apbūvēto un dabisko vidi.