Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grāmata

ZhuZi Art

Grāmata Nandzingas Zhuzi mākslas muzejs izdod grāmatu kolekciju sērijai par savāktajiem tradicionālās ķīniešu kaligrāfijas un glezniecības darbiem. Ar savu ilgo vēsturi un eleganto tehniku tradicionālās ķīniešu gleznas un kaligrāfija ir ļoti iecienītas ar savu māksliniecisko un praktisko pievilcību. Projektējot kolekciju, tika izmantotas abstraktas formas, krāsas un līnijas, lai radītu pastāvīgu juteklīgumu un uzsvērtu tukšo vietu skicē. Bez piepūles sakrīt ar māksliniekiem tradicionālās glezniecības un kaligrāfijas stilos.

Projekta nosaukums : ZhuZi Art, Dizaineru vārds : ALICE XI ZONG, Klienta vārds : ZHUZI Art Center.

ZhuZi Art Grāmata

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.