Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bezalkoholisko Dzērienu Iepakojums

Coca-Cola Tet 2014

Bezalkoholisko Dzērienu Iepakojums Izveidot Coca-Cola kārbu sēriju, kas izplatītu miljoniem Tt vēlmju visā valstī. Lai ierīci izveidotu šīs vēlmes, mēs izmantojām Coca-cola simbolu Tết (Bezdelīgas putns). Katrā bundžā tika izgatavotas simtiem ar rokām zīmētas bezdelīgas un rūpīgi sakārtotas ap pielāgoto skriptu, kas kopā veido nozīmīgu vjetnamiešu vēlmju virkni. "An" nozīmē mieru. "Tài" nozīmē panākumus, "Lộc" nozīmē labklājību. Šie vārdi tiek plaši apmainīti visu svētku laikā, un tos tradicionāli rotā Tết rotājumi.

Projekta nosaukums : Coca-Cola Tet 2014, Dizaineru vārds : Rice Creative, Klienta vārds : Rice Creative.

Coca-Cola Tet 2014 Bezalkoholisko Dzērienu Iepakojums

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.