Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vizuālā Komunikācija

Plates

Vizuālā Komunikācija Lai demonstrētu dažādas datortehnikas veikala nodaļas, Didyk Pictures izdomāja tās pasniegt kā vairākas šķīvjus ar virsū dažādiem aparatūras priekšmetiem, kas pasniegti restorānā. Balts fons un balti trauki palīdz akcentēt pasniegtos objektus un veikalu apmeklētājiem atvieglo noteiktas nodaļas atrašanu. Attēli tika izmantoti arī 6x3 metru stendos un plakātos sabiedriskajā transportā visā Igaunijā. Balts fons un vienkāršs sastāvs ļauj šo reklāmas ziņu uztvert pat personai, kura brauc garām automašīnai.

Projekta nosaukums : Plates, Dizaineru vārds : Sergei Didyk, Klienta vārds : Didyk Pictures.

Plates Vizuālā Komunikācija

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.