Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Automātiskais Kafijas Automāts

F11

Automātiskais Kafijas Automāts Vienkāršas un elegantas, tīras līnijas un augstas kvalitātes materiālu apdare padara F11 dizainu piemērotu profesionālai un sadzīves videi. Pilnkrāsu 7 "skārienekrāns ir ārkārtīgi ērts un intuitīvs. F11 ir" viena pieskāriena "iekārta, kurā jūs varat pielāgot vēlamos dzērienus ātrai izvēlei. Papildu pupiņu tvertne, ūdens tvertne un zemes trauks ir pieejami, lai izturētu pīķa stundu. Patentēts alus pagatavošanas bloks var piedāvāt paaugstināta spiediena espresso vai parasto kafiju bez spiediena, un aromātu garantē keramikas plakanie asmeņi.

Projekta nosaukums : F11, Dizaineru vārds : Nicola Zanetti, Klienta vārds : Dr Coffee.

F11 Automātiskais Kafijas Automāts

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.