Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rīsu Iepakojums

Songhua River

Rīsu Iepakojums Songhua River Rice ir augstas klases rīsu produkts, kas ietilpst avotā Pārtikas grupa. Tuvojoties tradicionālajiem ķīniešu svētkiem - pavasara svētkiem, tie tiek veidoti caur skaisti iesaiņotu rīsu produktu kā dāvanas pavasara festivāla dāvanu klientiem, tāpēc kopējam noformējumam ir jāatskaņo pavasara svētku svētku atmosfēra, izceļot tradicionālos ķīniešu kultūras elementus un labvēlīga labā nozīme.

Projekta nosaukums : Songhua River, Dizaineru vārds : 33 and Branding, Klienta vārds : SOURCEAGE.

Songhua River Rīsu Iepakojums

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.