Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārstrādājamo Atkritumu Šķirošanas Sistēma

Spider Bin

Pārstrādājamo Atkritumu Šķirošanas Sistēma Zirnekļu tvertne ir universāls un ekonomisks risinājums pārstrādājamo materiālu šķirošanai. Uznirstošo atkritumu tvertņu grupa ir izveidota mājām, birojam vai ārpus telpām. Vienai precei ir divas pamatdaļas: rāmis un soma. To ir viegli pārvietot no vienas vietas uz otru, ērti transportēt un uzglabāt, jo, kad to nelieto, tas var būt plakans. Pircēji tiešsaistē pasūta zirnekļu tvertni, kur viņi var izvēlēties izmēru, zirnekļu tvertņu skaitu un somas veidu atbilstoši savām vajadzībām.

Projekta nosaukums : Spider Bin, Dizaineru vārds : Urte Smitaite, Klienta vārds : isort.

Spider Bin Pārstrādājamo Atkritumu Šķirošanas Sistēma

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.