Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Nedēļas Nogales Uzturēšanās

Cliff House

Nedēļas Nogales Uzturēšanās Šī ir zvejas kajīte ar skatu uz kalniem Debesu upes krastā (japāņu valodā “Tenkawa”). Izgatavots no dzelzsbetona, forma ir vienkārša, sešus metrus gara caurule. Caurules ceļmalas gals ir pretsvarā un noenkurots dziļi zemē tā, ka tas horizontāli iziet no krasta un karājas virs ūdens. Dizains ir vienkāršs, interjers ir plašs, un upes klājs ir atvērts debesīm, kalniem un upei. Būvēts zem ceļa līmeņa, no ceļa malas ir redzams tikai salona jumts, tāpēc konstrukcija neaizsedz skatu.

Projekta nosaukums : Cliff House, Dizaineru vārds : Masato Sekiya, Klienta vārds : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House Nedēļas Nogales Uzturēšanās

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.