Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Automāts

Lavazza Idola

Kafijas Automāts Lielisks risinājums kafijas cienītājiem, kas mājās meklē pareizu itāļu espresso baudījumu. Skārienjutīgajam lietotāja interfeisam ar akustisko atgriezenisko saiti ir četras izvēles un temperatūras paaugstināšanas funkcija, kas piedāvā individuāli pielāgotu pieredzi katrai gaumei vai gadījumam. Mašīna norāda, ka trūkst ūdens, tvertnes ar pilnu vāciņu vai nepieciešamību veikt katlakmens noņemšanu caur papildu apgaismotām ikonām, un pilienu paplāti var viegli pielāgot. Dizains ar atvērto garu, kvalitatīvu segumu un izsmalcinātām detaļām ir Lavazza iedibinātās formas valodas evolūcija.

Projekta nosaukums : Lavazza Idola, Dizaineru vārds : Florian Seidl, Klienta vārds : Lavazza.

Lavazza Idola Kafijas Automāts

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.