Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dāvanu Iepakojums Kūkām

Marais

Dāvanu Iepakojums Kūkām Kūku dāvanu iepakojums (finansists). Attēlā redzama 15 kūku izmēra kaste (Divas oktāvas). Parasti dāvanu kastes vienkārši kārtīgi sakārto visas kūkas. Tomēr to kastītes ar individuāli iesaiņotām kūkām ir atšķirīgas. viņi samazināja izmaksas, koncentrējoties tikai uz vienu dizainu, un, izmantojot visas sešas virsmas, viņi varēja atjaunot visu klaviatūru veidus. Izmantojot šo dizainu, viņi var izveidot jebkura izmēra tastatūru, sākot ar mazām tastatūrām un beidzot ar pilnām 88 taustiņu klavieres un pat lielākām. Piemēram, vienai oktāvai no 13 taustiņiem viņi izmanto 8 kūkas. Un 88 taustiņu klavieres būtu dāvanu kastīte ar 52 kūkām.

Projekta nosaukums : Marais, Dizaineru vārds : Kazuaki Kawahara, Klienta vārds : Latona Marketing Inc..

Marais Dāvanu Iepakojums Kūkām

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.