Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

Stocker

Krēsls Stokeris ir sakausējums starp tabureti un krēslu. Viegli saliekamie koka sēdekļi ir piemēroti gan privātām, gan daļēji oficiālām telpām. Tā izteiksmīgā forma uzsver vietējo kokmateriālu skaistumu. Sarežģītā konstrukcija un uzbūve ļauj ar 100 mm masīvkoka materiāla biezumu 8 mm radīt izturīgu, bet vieglu izstrādājumu, kura svars ir tikai 2300 grami. Stokera kompaktā konstrukcija ļauj ietaupīt vietu. Sakrauti viens otram, to var viegli uzglabāt, un tā novatoriskā dizaina dēļ Stocker var tikt pilnībā nospiests zem galda.

Projekta nosaukums : Stocker, Dizaineru vārds : Matthias Scherzinger, Klienta vārds : FREUDWERK.

Stocker Krēsls

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.