Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte

Mangata Patisserie

Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte Mångata tiek vizualizēta zviedru valodā kā romantiska aina, ko nakts jūrā rada mirdzošs, ceļam līdzīgs mēness atspoguļojums. Aina ir vizuāli pievilcīga un pietiekami īpaša, lai izveidotu zīmola tēlu. Krāsu palete, melns un zelts, atdarina arī tumšās jūras atmosfēru, un tas zīmolam piešķīra noslēpumainu, greznu pieskārienu.

Projekta nosaukums : Mangata Patisserie, Dizaineru vārds : M — N Associates, Klienta vārds : M — N Associates.

Mangata Patisserie Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.