Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong ir apkārtējās vides lampu sērija, kas satur austrumu filozofiju. Austrumu estētika lielu uzmanību pievērš attiecībām starp virtuālo un faktisko, pilnīgu un tukšu. Gaismas diožu smalka slēpšana metāla stabā ne tikai nodrošina abažūra tukšumu un tīrību, bet arī atšķir Kongu no citām lampām. Dizaineri uzzināja par iespējamo amatu pēc vairāk nekā 30 reizes eksperimentiem, lai perfekti parādītu gaismu un dažādas tekstūras, kas ļauj iegūt pārsteidzošu apgaismojuma pieredzi. Bāze atbalsta bezvadu uzlādi, un tai ir USB ports. To var ieslēgt vai izslēgt, tikai vicinot rokas.

Projekta nosaukums : Little Kong, Dizaineru vārds : Guogang Peng, Klienta vārds : RUI Design & Above Lights .

Little Kong Lampa

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.