Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kosmētikas Kolekcija

Woman Flower

Kosmētikas Kolekcija Šī kolekcija ir iedvesmota no pārspīlētiem viduslaiku Eiropas dāmu apģērba stiliem un putna lidojuma formām. Dizainers ieguva abu formu formas un izmantoja tos kā radošus prototipus un apvienoja ar izstrādājuma dizainu, veidojot unikālu formu un modes izjūtu, parādot bagātīgu un dinamisku formu.

Grāmatas Dizains

Josef Koudelka Gypsies

Grāmatas Dizains Pasaulē atzītais fotogrāfs Žozefs Kudelka ir sarīkojis savas fotoizstādes daudzās pasaules valstīs. Pēc ilgas gaidīšanas Korejā beidzot tika organizēta čigānu tematikas izstāde Kudelka, un tika izgatavota viņa foto grāmata. Tā kā šī bija pirmā izstāde Korejā, autors pieprasīja, lai viņš vēlas izveidot grāmatu, lai viņš varētu sajust Koreju. Hangeul un Hanok ir korejiešu burti un arhitektūra, kas pārstāv Koreju. Teksts attiecas uz prātu, un arhitektūra nozīmē formu. Šo divu elementu iedvesmots, viņš vēlējās izveidot veidu, kā izteikt Korejas īpašības.

Publiskā Māksla

Flow With The Sprit Of Water

Publiskā Māksla Bieži vien sabiedrības vidi piesārņo iedzīvotāju savstarpējās un personiskās disonanses, kas apkārtnē rada redzamu un neredzamu haosu. Šo traucējumu neapzināta ietekme ir tāda, ka iedzīvotāji atjaunojas nemierīgi. Šis parastais un cikliskais uzbudinājums ietekmē ķermeni, prātu un garu. Skulptūras vada, kopj, attīra un stiprina telpas pozitīvo "chi", koncentrējoties uz patīkamiem un mierīgiem rezultātiem. Ar smalku vides maiņu sabiedrība tiek virzīta uz līdzsvaru starp iekšējo un ārējo realitāti.

Zīmola Dizains

Queen

Zīmola Dizains Paplašinātā dizaina pamatā ir karalienes un šaha galdiņa koncepcija. Izmantojot abas krāsas - melnu un zeltu -, dizains ir paredzēts, lai izteiktu augstās klases izjūtu un pārveidotu vizuālo tēlu. Papildus metāla un zelta līnijām, kuras tiek izmantotas pašā izstrādājumā, ainas elements ir veidots, lai kompensētu šaha kara iespaidu, un mēs izmantojam skatuves apgaismojuma koordināciju, lai radītu kara dūmus un gaismu.

Skulptūra

Atgbeyond

Skulptūra Xi'an atrodas Lielā zīda ceļa sākuma vietā. Mākslas radošajā izpētes procesā viņi apvieno Xi'an W viesnīcas zīmola moderno raksturu, Xi'an īpašo vēsturi un kultūru un Tangas dinastijas brīnišķīgos mākslas stāstus. Pops apvienojumā ar grafiti mākslu kļūst par W viesnīcas māksliniecisko izpausmi, kurai bija dziļa ietekme.

Yong

Hak Hi Kong

Yong Priekšlikumā izmantotas trīs koncepcijas, lai atjaunotu KI sistēmu Yong-An zvejas ostai. Pirmais ir jauns logotips, kas rada īpašu vizuālo materiālu, kas iegūts no Hakka kopienas kultūras īpašībām. Nākamais solis ir izklaides pieredzes atkārtota izpēte, pēc tam izveidojiet divus talismanu personāžus, kas pārstāv un ļaujiet viņiem parādīties jaunās atrakcijās, lai tūristu ievestu ostā. Visbeidzot, deviņu vietu ēvelēšana iekšpusē, apkārtne ar izklaides aktivitātēm un garšīgām virtuvēm.