Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mēbeļu Komplekts

ChuangHua Tracery

Mēbeļu Komplekts ChuangHua Tracery ir piemērots mājas dekoram, komerciālai telpai, viesnīcai vai studijai, kuras būtību iedvesmojis ChuangHua, ķīniešu logu restes. Izmantojot lokšņu metāla liekšanas tehnoloģiju un pulverkrāsas pārklājumu spilgtā sarkanīgā krāsā ar tīri baltu krāsu, kas izgaismoja svētku izskatu, atbrīvojot tos no cieta, auksta un smaga metāla attēla. Estētiski vienkāršs, tīrs un glīts tā strukturālais veidols, kad gaisma iziet cauri lāzera griešanas pēdas paraugam, ēna, kas projicēta uz apkārtējo sienu un grīdu, rāda skaistuma ieskatu.

Izglītojoša Rotaļlieta

GrowForest

Izglītojoša Rotaļlieta Palīdzība bērniem izprast ilgtspējīgas attīstības mērķus dzīvei uz zemes, mežsaimniecības aizsardzībai, saglabāšanai un atjaunošanai. Koki ir identiski Taivānas vietējām koksnes sugām no akācijas, vīraka ciedra, Tochigi, Taivānas egles, kampara koka un Āzijas egles. Silts koka faktūras pieskāriens, katras koku sugas unikālā smarža un reljefs augstumā dažādām koku sugām. Ilustrēta stāstu grāmata palīdz padziļināt bērnu izpratni par meža saglabāšanas jēdzienu, mācoties atšķirības starp Taivānas koku sugām, apvienojot mežu saglabāšanas jēdzienu ar bilžu grāmatu.

Kāzu Kapela

Cloud of Luster

Kāzu Kapela Spīduma mākonis ir kāzu kapela, kas atrodas kāzu ceremoniju zālē Himeji pilsētā, Japānā. Dizains mēģina tulkot moderno kāzu ceremonijas garu fiziskajā telpā. Visa kapela ir balta, mākoņa forma gandrīz pilnībā apņemta izliektā stiklā, atverot to apkārtējam dārzam un ūdens baseinam. Kolonnas ir papildinātas ar hiperbolisko kapitālu, piemēram, galvas, gludi savienojot tās ar minimālistiskiem griestiem. Kapelas ligzda baseina pusē ir hiperboliska līkne, kas ļauj visai struktūrai parādīties tā, it kā tā peld uz ūdens un akcentētu tās vieglumu.

Izsniegšanas Aptieka

The Cutting Edge

Izsniegšanas Aptieka Griešanas mala ir izsniegšanas aptieka, kas saistīta ar kaimiņu Daiichi vispārējo slimnīcu Himeji pilsētā, Japānā. Šāda veida aptiekās klientam nav tiešas piekļuves produktiem kā mazumtirdzniecības gadījumā; drīzāk viņa zāles pagalmā sagatavos farmaceits pēc ārsta receptes uzrādīšanas. Šī jaunā ēka tika izstrādāta, lai veicinātu slimnīcas tēlu, ieviešot augsto tehnoloģiju asu attēlu saskaņā ar modernu medicīnas tehnoloģiju. Tā rezultāts ir balta minimālistiska, bet pilnībā funkcionāla telpa.

Flagmaņu Veikals

WADA Sports

Flagmaņu Veikals Lai atzīmētu savas pastāvēšanas 30. gadadienu, WADA Sports pārceļas uz jaunuzcelto galveno mītni un flagmanu veikalu. Veikala iekšpusē ir gigantiska eliptiska metāla konstrukcija, kas atbalsta ēku. Zem elipses struktūras rakešu izstrādājumi ir izlīdzināti speciāli izstrādātā armatūrā. Raketes ir sakārtotas virknē un ir viegli paņemamas uz rokām pa vienai. Iepriekš elipsveida forma tiek izmantota kā dažādu vērtīgu vintage un moderno rakešu displejs, kas savākti no visas valsts un veikala interjeru pārveidojot par rakešu muzeju.

Birojs

The Duplicated Edge

Birojs Dublētā mala ir Toshinas satelītu sagatavošanas skolas dizains Kawanishi, Japānā. Skola vēlējās jaunas uzņemšanas, konsultāciju un konferenču telpas šaurā 110 kv.m telpā ar zemiem griestiem. Šis dizains piedāvā atvērtu telpu, kas apzīmēta ar asu trīsstūrveida uztveršanas un informācijas skaitītāju, sadalot telpu funkcionālās vienībās. Skaitītājs ir pārklāts ar pakāpeniski augošu baltu metāla loksni. Šo kombināciju dublē spoguļi piemājas sienā un atstarojoši alumīnija paneļi uz griestiem, paplašinot telpu plašākos izmēros.