Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kaņepju Infūzijas Tabletes

Secret Tarts

Kaņepju Infūzijas Tabletes Slepenais Tarps iepakojums ir izgatavots tā sauktajā modernizētajā retro / vintage stilā ar vecās skolas piezīmju sajūtu, tāpēc meistara-farmaceita pieskāriena gaidīšana aizkavē klientu no pirmā acu uzmetiena un vēlāk, kamēr galveno dizaina elementu detalizēta novērošana tiek kodēta holistiska struktūra, kas pārņem galveno mārketinga punktu: šo produktu ir izstrādājis farmaceitu amatniecības uzņēmums, un tā iekšpusē ir roku darbs farmaceita slepena recepte.

Mobilā Lietotne

Akbank Mobile

Mobilā Lietotne Lietotnes Akbank Mobile jaunais dizains sniedz jaunu skatījumu uz sociālo, viedo, nākotnei drošo un atalgojošo banku pieredzi. Izmantojot personalizēto teritorijas dizainu galvenajā lapā, lietotāji var apskatīt viedas atziņas, lai atvieglotu viņu finansiālo dzīvi. Turklāt, izmantojot šo jauno dizaina pieeju, tradicionālie banku darījumi runā lietotāju valodā ar kontaktu sīktēlu vizuāliem attēliem, vienkāršotām darbību plūsmām un koncepcijām.

Treniņa Silikona Ūdens Pudele

Happy Aquarius

Treniņa Silikona Ūdens Pudele Laimīgais Ūdensvīrs ir droša un laba saķeres ūdens pudele visiem vecumiem. Tam ir gluda smaidoša izliekuma forma, kas veidota, un uzkrītošā divpusējo krāsu izskats, kas rada sajūtu jaunam, enerģiskam un modernam. Izgatavots no 100% pārstrādājama pārtikas kvalitātes silikona, uzturot temperatūras diapazonu no 220 grādiem. C līdz -40 grādiem. C, nav izskalots plastifikators un tas nesatur BPA. Mīkstais pieskāriena virsmas pārklājums nodrošina zīdainu sajūtu, jauku aizturēšanu un saķeri. Atsperīgums, elastība un dobās struktūras īpašība ļauj pudelei darboties kā rokturim, kā arī vieglai hantelei.

Viesnīcas Ērtības

Marn

Viesnīcas Ērtības Iedvesmojoties no tradicionālās Tainaņas kultūras svētku uzkodām (Taivānas vecpilsēta, kas pilna ar kultūras mantojumu), pārveidojot tās par viesnīcu ērtības komplektu, šīs svētku uzkodu sērijas, kuras vietējiem iedzīvotājiem vienmēr ir sauktas par “Marn”, nozīmē piepildījumu. ķīniešu kultūrā; bruņurupuča formas rīsu kūka kā roku ziepes un ziepju trauks, mangas pupiņu kūka kā tualetes piederumi, tang juaņa saldais klimpa kā roku krēms un tvaicēta bulciņa & amp; Tainan brūna cukura kūka kā tējas komplekts. Tainanas kultūras mantojums varētu būt plaši izplatīts visā pasaulē, jo viesnīca ir jauka platforma vietējās kultūras popularizēšanai.

Laminētas Bambusa Izkārnījumi

Kala

Laminētas Bambusa Izkārnījumi Kala, taburete, kas izgatavota no laminēta bambusa ar ievelkamu mehānismu centrālajā asī. Balstoties uz eļļas papīra lietussarga struktūru, laminētā bambusa sloksne tika termiski cepta un skavas stiprinājums koka veidnē, kas izliekusies formā, parādot tā vienkāršību un austrumu burvību. Interesanti, ka izveidotās laminētās bambusa struktūras elastība un ievelkamais mehānisms centrālajā asī mijiedarbībā atradīsies, sēžot uz Kala izkārnījumiem, viegli un gludi nolaidīsies, un, pieceļoties kāla no Kala izkārnījumiem, tas pacelsies atpakaļ savā stāvoklī .

Elpas Apmācības Spēle

P Y Lung

Elpas Apmācības Spēle Vai rotaļlietai līdzīga ierīce ir izstrādāta visu vecumu, lai ikviens gūtu labumu no regulāras elpas apmācības, lai uzlabotu plaušu kapacitāti, izpūšot bumbiņu cauri sliežu ceļiem ar dažādiem kontrolpunktiem, kontrolējot gaisa ieelpošanu un izelpošanu. Dziesmas ir dažādos moduļos, elastīgas un savstarpēji aizstājamas. Elpas stiprinātājā izstrādāta magnētiska mehānisma struktūra, kas nodrošina pielāgošanu sava elpošanas stāvoklim.