Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafejnīcas Interjera Dizains

Quaint and Quirky

Kafejnīcas Interjera Dizains Quaint & Quirky Desertu nams ir projekts, kas parāda mūsdienīgu mūsdienu atmosfēru ar dabas pieskārienu, kas precīzi atspoguļo gardos kārumus. Komanda vēlas izveidot norises vietu, kas būtu patiesi unikāla, un viņi iedvesmu meklēja putna ligzdā. Pēc tam šī koncepcija tika atdzīvināta, izmantojot sēdvietu podi, kas kalpo kā telpas galvenā iezīme. Visu kopumu spilgtā struktūra un krāsas palīdz radīt vienveidības sajūtu, kas sasaista zemi un mezonīna grīdu, pat ja tie piešķir atmosfērai pieskārienu uzmanību.

Projekta nosaukums : Quaint and Quirky, Dizaineru vārds : Chaos Design Studio, Klienta vārds : Bird Nest Secret.

Quaint and Quirky Kafejnīcas Interjera Dizains

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.