Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Espresso Automāts

Lavazza Tiny

Espresso Automāts Neliels, draudzīgs espresso automāts, kas jūsu mājās nodrošina autentisku itāļu kafijas baudījumu. Dizains ir dzīvespriecīgs Vidusjūras - sastāv no formāliem pamatakmeņiem - izceļ krāsas un Lavazza dizaina valodu izmanto virsmām un detaļām. Galvenais apvalks ir izgatavots no viena gabala, un tam ir mīkstas, bet precīzi kontrolētas virsmas. Centrālā virspuse palielina vizuālo struktūru, un frontālais raksts atkārto horizontālo tēmu, kas bieži sastopama Lavazza izstrādājumos.

Projekta nosaukums : Lavazza Tiny, Dizaineru vārds : Florian Seidl, Klienta vārds : Lavazza.

Lavazza Tiny Espresso Automāts

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.