Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Konjaka Glāze

30s

Konjaka Glāze Darbs bija paredzēts konjaka dzeršanai. Stikla studijā tas ir bez maksas. Tas katru stikla gabalu padara individuālu. Stiklu ir viegli satvert, un tas izskatās interesants no visiem leņķiem. Stikla forma atspoguļo gaismu no dažādiem leņķiem, piešķirot dzērienam papildu baudu. Kausa saplacinātās formas dēļ jūs varat novietot glāzi uz galda, kā jūs vēlaties, lai atpūstos no katras tās puses. Darba nosaukums un ideja svin mākslinieka novecošanos. Dizains atspoguļo novecošanās nianses un atsaucas uz konjaka novecošanas tradīciju uzlabošanu.

Projekta nosaukums : 30s , Dizaineru vārds : Saara Korppi, Klienta vārds : Saara Korppi.

30s  Konjaka Glāze

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.