Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viesnīca

Aoxin Holiday

Viesnīca Viesnīca atrodas Lužou, Sičuanas provincē, pilsētā, kas ir labi pazīstama ar savu vīnu, kuras dizainu iedvesmojusi vietējā vīna ala - telpa, kas izsauc lielu vēlmi izpētīt. Vestibils ir dabiskas alas rekonstrukcija, kuras saistītais vizuālais savienojums paplašina alas jēdzienu un vietējo pilsētvides faktūru līdz iekšējai viesnīcai, tādējādi veidojot atšķirīgu kultūras nesēju. Mēs augstu vērtējam pasažiera sajūtu, uzturoties viesnīcā, un ceram arī, ka materiāla faktūru, kā arī radīto atmosfēru varēs uztvert dziļākā līmenī.

Projekta nosaukums : Aoxin Holiday, Dizaineru vārds : Shaun Lee, Klienta vārds : ADDDESIGN Co., Ltd..

Aoxin Holiday Viesnīca

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.