Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārtikas Iepakojums

Kuniichi

Pārtikas Iepakojums Tradicionālais japāņu konservētais ēdiens Tsukudani pasaulē nav plaši pazīstams. Sautēts ēdiens no sojas mērces, kurā apvienotas dažādas jūras veltes un sauszemes sastāvdaļas. Jaunajā iepakojumā ir deviņas etiķetes, kas izstrādātas, lai modernizētu tradicionālos japāņu modeļus un izteiktu sastāvdaļu īpašības. Jaunā zīmola logotips ir veidots ar cerībām turpināt šo tradīciju nākamos 100 gadus.

Medus

Ecological Journey Gift Box

Medus Medus dāvanu kastes dizains ir iedvesmots no Šenjondžas "ekoloģiskā ceļojuma" ar bagātīgiem savvaļas augiem un labu dabisko ekoloģisko vidi. Vietējās ekoloģiskās vides aizsardzība ir dizaina radošā tēma. Dizains pieņem tradicionālo ķīniešu mākslas darbu ar papīra griešanu un ēnu leļļu mākslu, lai parādītu vietējo dabisko ekoloģiju un piecus retus un apdraudētus pirmās klases aizsargājamus dzīvniekus. Uz iesaiņojuma materiāla tiek izmantota rupja zāle un koka papīrs, kas atspoguļo dabas un vides aizsardzības jēdzienu. Ārējo kārbu var izmantot kā izsmalcinātu uzglabāšanas kārbu atkārtotai izmantošanai.

Virtuves Izkārnījumi

Coupe

Virtuves Izkārnījumi Šī taburete ir paredzēta, lai palīdzētu uzturēt neitrālu sēdēšanas stāvēšanas pozu. Novērojot cilvēku ikdienas izturēšanos, dizaina komanda atrada nepieciešamību cilvēkiem īsāku laiku sēdēt uz taburetes, piemēram, ātri sēdēt virtuvē, kas iedvesmoja komandu izveidot šo tabureti speciāli, lai pielāgotos šādai uzvedībai. Šī taburete ir veidota ar minimālām detaļām un konstrukcijām, padarot tabureti pieejamu un rentablu gan pircējiem, gan pārdevējiem, ņemot vērā ražotāju produktivitāti.

Infografika Ar Animētu Gif

All In One Experience Consumption

Infografika Ar Animētu Gif Viss vienā pieredzē patērētā patēriņa projekts ir lielo datu infografika, kurā parādīta tāda informācija kā sarežģītu iepirkšanās centru apmeklētāju mērķis, veids un apmeklētāju patēriņš. Galveno saturu veido trīs reprezentatīvi ieskati, kas iegūti, analizējot lielos datus, un tie ir sakārtoti no augšas uz leju atbilstoši svarīguma secībai. Grafika tiek veikta, izmantojot izometriskas metodes, un tiek sagrupētas, izmantojot katra priekšmeta reprezentatīvo krāsu.

Filmas Plakāts

Mosaic Portrait

Filmas Plakāts Mākslas filma "Mozaīkas portrets" tika izlaista kā koncepcijas plakāts. Tas galvenokārt stāsta par meiteni, kurai tika uzbrukuši seksuāli. Baltajam parasti ir nāves metafora un šķīstības simbols. Šis plakāts izvēlas slēpt ziņu par "nāvi" aiz meitenes klusā un maigā stāvokļa, lai izceltu spēcīgākās emocijas aiz klusēšanas. Tajā pašā laikā dizaineris attēlā integrēja mākslinieciskos elementus un ierosinošos simbolus, izraisot plašāku filmu darbu domāšanu un izpēti.

Iekštelpu Veļas Josta

Brooklyn Laundreel

Iekštelpu Veļas Josta Šī ir veļas josta iekšdarbiem. Kompakts korpuss, kas ir mazāks par japāņu brošūru, izskatās kā mērlente, gluda apdare bez skrūves uz virsmas. 4 m garai jostai ir 29 caurumi, katrā caurumā var turēt un turēt mēteļa pakaramo bez drēbju tapas, tas darbojas ātri nožūt. Josta izgatavota no antibakteriāla un pret pelējumu vērsta poliuretāna, droša, tīra un stipra materiāla. Maksimālā slodze ir 15 kg. 2 gab āķa un rotējošā korpusa ļauj izmantot vairākos virzienos. Mazs un vienkāršs, taču tas ir ļoti noderīgs veļas mazgāšanai telpās. Vienkārša darbība un vieda instalēšana derēs jebkura veida telpām.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.