Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Baznīca

Mary Help of Christian Church

Baznīca Ņemot vērā katoļu kopienas paplašināšanos un tūristu skaita pieaugumu Samui salā Suratthani. Marijas palīdzība no kristīgās baznīcas ārpuses tika veidota lūgšanu roku, leņķa spārnu un Svētā Gara staru kombinētā formā. Iekšējā telpa, drošība kā mātes dzemdē. Izmantojot garu un šauru gaismas tukšumu un lielu gaismas izolācijas betona spārnu, kas iet cauri gaismas tukšumam, tika uzbūvēts, lai radītu ēnu, kas laika gaitā mainās, bet saglabā iekšējo komfortu. Samaziniet dabiskā materiāla simbolisko noformējumu un izmantošanu kā pazemīgu mieru, kamēr lūdzaties.

Dzīvojamā Māja

Abstract House

Dzīvojamā Māja Rezidence izmanto modernu estētiku, saglabājot centrālo pagalmu, kas atsaucas uz tradicionālo Kuveitas praksi māju celtniecībā. Šeit dzīvesvietai ir atļauts bez sadursmēm atzīt gan pagātni, gan tagadni. Ūdens īpašība pie galveno durvju pakāpieniem plūst uz āru, stikls no grīdas līdz griestiem palīdz telpas padarīt atvērtākas, ļaujot lietotājiem bez piepūles iet uz āru un iekšpusi, pagātni un tagadni.

Dīvāns

Shell

Dīvāns Shell dīvāns parādījās kā jūras gliemeņu kontūru un modes tendenču kombinācija, atdarinot eksoskeleta tehnoloģiju un 3D drukāšanu. Mērķis bija izveidot dīvānu ar optiskas ilūzijas efektu. Tam vajadzētu būt vieglām un gaisīgām mēbelēm, kuras varētu izmantot gan mājās, gan ārpus tām. Lai panāktu viegluma efektu, tika izmantots neilona virvju tīkls. Tādējādi liemeņa cietību līdzsvaro silueta līniju aušana un maigums. Stingru pamatni zem sēdekļa stūra sekcijām var izmantot kā sānu galdus, un mīkstie augšējie sēdekļi un spilveni pabeidz kompozīciju.

Restorāns

Chuans Kitchen II

Restorāns Čuanas virtuve II, kurā kā videi tiek ņemti gan Sičuanas Dzjiņdingas melnie fajansi, gan arī metro celtniecībā izmantotie augsnes materiāli, ir eksperimentāls restorāns, kas veidots uz tradicionālās tautas mākslas mūsdienu eksperimenta pamata. Izlaužot materiālu robežu un izpētot tradicionālās tautas mākslas moderno formu, Infinity Mind ieguva starplikas, kas tika izmestas pēc Yingjing melnā fajansa apdedzināšanas procesa, un izmantoja tās kā galveno rotājuma elementu Chuan's Kitchen II.

Atzveltnes Krēsls

Infinity

Atzveltnes Krēsls Galvenais Infinity atzveltnes krēsla dizaina uzsvars tiek likts tieši uz atzveltni. Tā ir atsauce uz bezgalības simbolu - apgrieztu astoņu skaitli. Tas it kā maina savu formu, pagriežoties, iestatot līniju dinamiku un atjaunojot bezgalības zīmi vairākās plaknēs. Atzveltni velk kopā vairākas elastīgas joslas, kas veido ārēju cilpu, kas arī atgriežas pie bezgalīgā dzīves un līdzsvara ciklisma simbolikas. Papildu uzsvars tiek likts uz unikālām kājām-buksēm, kas droši nostiprina un atbalsta atzveltnes krēsla sānu daļas tāpat kā skavas.

Kafejnīca

Hunters Roots

Kafejnīca Atbildot uz īsas, modernas, tīras estētikas īpatnībām, tika izveidots interjers, kuru iedvesmoja koka augļu kastes, kuras tika izmantotas abstraktā formā. Kastes aizpilda telpas, radot ieskaujošu, gandrīz alu līdzīgu skulpturālu formu, tomēr tādu, kas ir izgatavota no vienkāršām un taisnām ģeometriskām formām. Rezultāts ir tīra un kontrolēta telpiskā pieredze. Gudrs dizains arī palielina ierobežoto vietu, pārvēršot praktisko aprīkojumu dekoratīvos elementos. Gaismas, skapīši un plaukti veicina dizaina koncepciju un skulpturālu vizuālo izskatu.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.