Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds

Minimum

Galds Ļoti viegls un vienkāršs ražošanā un transportēšanā. Tas ir ļoti funkcionāls dizains, kaut arī ārēji tas ir ļoti viegls un unikāls. Šī ierīce ir pilnībā izjaukta, un to var izjaukt un salikt jebkurā vietā. Garumu var izgatavot kombinēti, jo tas var būt koka-metāla kājas, kas samontētas caur metāla savienotājiem. Kāju formu un krāsu var mainīt atbilstoši prasībām.

Skapis

Deco

Skapis Viens skapis karājās virs otra. Ļoti unikāls dizains, kas ļauj mēbelēm neaizpildīt vietu, jo kastes nevis stāv uz grīdas, bet ir piekārtas. Tas ir ļoti ērti lietojams, jo kastes tika sadalītas pa grupām, un tādā veidā tas būs ļoti ērti lietotājam. Materiālu krāsu variācijas ir pieejamas.

Kumode

dog-commode

Kumode Šis kumode ārēji ir līdzīgs sunim. Tas ir ļoti priecīgs, bet tajā pašā laikā ļoti funkcionāls. Šīs kumodes iekšpusē atrodas trīspadsmit dažāda lieluma kastes. Šī kumode sastāv no trim atsevišķām daļām, kas ir savienotas kopā, veidojot vienu unikālu lietu. Oriģinālās kājas rada stāvoša suņa ilūziju.

Kreiseris Jahta

WAVE CATAMARAN

Kreiseris Jahta Domājot par jūru kā pasauli nepārtrauktā kustībā, mēs uztvērām “vilni” kā tās simbolu. Sākot no šīs idejas, mēs modelējām korpusa līnijas, kuras, šķiet, šķeļ sevi. Otrais elements, kas ir projekta idejas pamatā, ir dzīves telpas koncepcija, kuru mēs gribējām uzzīmēt kā sava veida nepārtrauktību starp interjeriem un eksterjeriem. Caur lielajiem stikla logiem mēs iegūstam gandrīz 360 grādu skatu, kas ļauj vizuāli turpināties ar ārpusi. Ne tikai caur atvērtajām lielajām stikla durvīm dzīve iekšpusē tiek projicēta āra telpās. Arka. Visintīns / arka. Foytik

Kompostējams Iepakojums

cellulose net tube

Kompostējams Iepakojums Klusajā okeānā dreifē Vācijas lieluma atkritumu slānis. Biodegradējama iepakojuma izmantošana ne tikai ierobežo fosilo resursu aizplūšanu, bet arī ļauj bioloģiski noārdāmām vielām iekļūt piegādes ķēdē. Grācas Verpackungszentrum ir veiksmīgi spēris soli šajā virzienā, attīstot cauruļveida tīklus, izmantojot kompostējamas modālās celulozes šķiedras no mājas mežu retināšanas. Tīkli pirmo reizi parādījās lielveikalu plauktos Rewe Austria 2012. gada decembrī. 10 tonnas plastmasas var ietaupīt tikai Rewe, vienkārši mainot bioloģisko kartupeļu, sīpolu un citrusaugļu iepakojumu.

Kafijas Galdiņš

1x3

Kafijas Galdiņš 1x3 ir iedvesmots no savstarpēji saistītām burr puzlēm. Tas ir gan mēbele, gan smadzeņu ķircinātājs. Visas detaļas paliek kopā bez jebkāda stiprinājuma. Bloķēšanas princips ietver tikai bīdāmās kustības, nodrošinot ļoti ātru montāžas procesu un padarot 1x3 piemērotu biežai vietas maiņai. Grūtības pakāpe nav atkarīga no veiklības, bet galvenokārt no telpiskās redzes. Norādījumi tiek sniegti gadījumā, ja lietotājam nepieciešama palīdzība. Nosaukums - 1x3 ir matemātiska izteiksme, kas attēlo koka struktūras loģiku - viens elementu tips, trīs tā gabali.