Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienu Galds

Chromosome X

Pusdienu Galds Pusdienu galds, kas paredzēts sēdvietām astoņiem cilvēkiem, kuri mijiedarbojas bultu izvietojumā. Augšdaļa ir abstrakts X, kas izgatavots no diviem dažādiem gabaliem, ko akcentē dziļa līnija, bet tas pats abstraktais X ir atspoguļots uz grīdas ar pamatnes struktūru. Baltā konstrukcija ir izgatavota no trim dažādiem gabaliem, lai tos būtu viegli salikt un transportēt. Turklāt tika izvēlēts tīkkoka finiera un baltas krāsas kontrasts pamatnei, lai apgaismotu apakšējo daļu, vairāk akcentējot neregulāras formas virsu, tādējādi sniedzot mājienu dažādu lietotāju mijiedarbībai.

Noņemama Ierīce Izglītībai

Unite 401

Noņemama Ierīce Izglītībai Unite 401: ideāls duets izglītībai. Parunāsim par komandas darbu. Ar neticami daudzpusīgo dizainu 2-in-1, Unite 401 ir ideāla studentu ierīce sadarbības mācību vidēm. Planšetdatora un piezīmjdatora kombinācija nodrošina visspēcīgāko mobilo risinājumu izglītībai, ko ir nodrošinājis mgseries drošs dizains par visgudrāko cenu.

Lampa

Capsule Lamp

Lampa Sākotnēji lampa tika izstrādāta bērnu apģērbu zīmolam. Iedvesma nāk no rotaļlietu kapsulām, kuras bērni iegūst no tirdzniecības automātiem, kas parasti atrodas veikalu tirdzniecības vietās. Uzlūkojot lampu, var redzēt krāsainu rotaļlietu ar kapsulām, kas satur katru vēlēšanos un prieku, kas modina jauneklīgo dvēseli. Kapsulu skaitu var pielāgot un saturu nomainīt, kā jums patīk. Sākot no ikdienas niekiem līdz īpašiem rotājumiem, katrs kapsulās ieliktais priekšmets kļūst par unikālu paša stāstījumu, tādējādi izkristalizējot tavu dzīvi un prāta stāvokli noteiktā laikā.

Paklājs

Folded Tones

Paklājs Paklāji pēc savas būtības ir plakani, mērķis bija izaicināt šo vienkāršo faktu. Trīsdimensiju ilūzija tiek panākta tikai ar trim krāsām. Paklāju toņu dažādība un dziļums ir atkarīgs no svītru platuma un blīvuma, nevis no lielās krāsu paletes, kas var iestrēgt noteiktā telpā, tādējādi ļaujot to elastīgi izmantot. No augšas vai tālu paklājs atgādina salocītu lapu. Tomēr, sēžot vai guļot uz tā, kroku ilūzija var nebūt uztverama. Tas noveda pie vienkāršu atkārtotu līniju izmantošanas, kuras var baudīt kā abstraktu modeli tuvplānā.

Paravent

Positive and Negative

Paravent Šis ir produkts, kas vienlaikus kalpo kā funkcija un skaistums, aromāts ar kultūru un saknēm. “Pozitīvs un negatīvs” paravants darbojas kā pielāgojama un mobila barjera privātumam, kas neizvirza un neizjauc telpu. Islāma motīvs dod mežģīnēm līdzīgu efektu, kas tiek atņemts un apveltīts ar korianu / sveķu materiālu. Līdzīgi kā iņ jaņ, sliktajā vienmēr ir mazliet laba un labajā vienmēr mazliet laba. Kad saule riet uz “pozitīvs un negatīvs”, tas patiešām ir tās mirdzošais brīdis, un ģeometriskās ēnas krāso istabu.

Pilsētas Elektriskais Trikers

Lecomotion

Pilsētas Elektriskais Trikers Videi draudzīgs un inovatīvs LECOMOTION E-trike ir trīsritenis ar elektrisko palīglīdzekli, kuru iedvesmojuši ligzdoti iepirkšanās ratiņi. LECOMOTION E-trikes ir izstrādāti darbam kā pilsētas velosipēdu dalīšanas sistēmas sastāvdaļa. Paredzēts arī ligzdot viens otram kompaktas glabāšanas līnijā un atvieglot daudzu savākšanu un pārvietošanu vienlaikus, izmantojot šūpojošās aizmugurējās durvis un noņemamu kloķa komplektu. Tiek sniegta pedāļu palīdzība. Jūs to varat izmantot kā parastu velosipēdu ar vai bez atbalsta akumulatora. Krava ļāva pārvadāt arī 2 bērnus vai vienu pieaugušo.