Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Komplekts

Riposo

Kafijas Komplekts Šī pakalpojuma dizainu iedvesmoja divas 20. gadsimta sākuma skolas - vācu Bauhaus un krievu avangards. Stingra taisna ģeometrija un pārdomāta funkcionalitāte pilnībā atbilst to laiku manifestu garam: “kas ir ērti, tas ir skaisti”. Vienlaikus sekojot mūsdienu tendencēm, dizaineris šajā projektā apvieno divus kontrastējošus materiālus. Klasisko baltā piena porcelānu papildina spilgti vāki, kas izgatavoti no korķa. Dizaina funkcionalitāti atbalsta vienkārši, ērti rokturi un veidlapas vispārēja lietojamība.

Māja

Santos

Māja Izmantojot koksni kā galveno konstruktīvo elementu, māja divos līmeņos pārbīdās sekcijā, izveidojot stiklotu jumtu, lai tas integrētos kontekstā un ļautu iekļūt dabiskajam apgaismojumam. Divkāršā augstuma telpa atspoguļo šīs attiecības starp pirmo stāvu, augšējo stāvu un ainavu. Metāla jumts virs virsgaismas lido, pasargājot to no rietumu saules iedarbības un formāli atjaunojot tilpumu, ierāmē dabiskās vides redzējumu. Programma ir skaidri formulēta, izvietojot sabiedriskos lietojumus pirmajā stāvā un privātus lietojumus augšējā stāvā.

Mēbeles Plus Ventilators

Brise Table

Mēbeles Plus Ventilators Brise Table ir veidots ar atbildības sajūtu par klimata izmaiņām un vēlmi izmantot ventilatorus, nevis gaisa kondicionētājus. Tā vietā, lai pūtītu stipru vēju, tā koncentrējas uz vēsuma sajūtu, cirkulējot gaisā pat pēc gaisa kondicioniera izslēgšanas. Izmantojot Brise Table, lietotāji var nedaudz piepūsties un vienlaikus izmantot kā sānu galdiņu. Turklāt tas labi caurvij apkārtējo vidi un padara telpu skaistāku.

Sākuma Nosaukums

Pop Up Magazine

Sākuma Nosaukums Projekts bija ceļojums, lai abstrakti un plūstoši izpētītu Escape jautājumus (tēma 2019. gadam), parādot izmaiņas, jaunas lietas un sekas. Visi vizuālie attēli ir tīri un ērti skatāmi, kas kontrastē ar nepatīkamo realitāti, kas rodas no bēgšanas akta. Dizains pastāvīgi mainās, un animācijas morfējošās formas attēlo atkārtotas adaptācijas darbību, ko izraisa kaut kāda veida situācija. Bēgšanai ir dažādas nozīmes, interpretācijas, un viedoklis atšķiras no rotaļīgas līdz nopietnai.

Strukturālais Gredzens

Spatial

Strukturālais Gredzens Dizains ietver metāla rāmja struktūru, kurā drūmais tiek turēts tādā veidā, ka tiek uzsvērts gan akmens, gan metāla rāmja struktūra. Konstrukcija ir diezgan atvērta un pārliecinās, ka akmens ir dizaina zvaigzne. Druzy neregulārā forma un metāla bumbiņas, kas satur struktūru kopā, piešķir dizainam nelielu maigumu. Tas ir drosmīgs, nervozs un valkājams.

Reklāma

Insect Sculptures

Reklāma Katrs gabals tika izstrādāts ar rokām, lai izveidotu kukaiņu skulptūras, kuras iedvesmo viņu vide un ēdiens, ko viņi ēd. Mākslas darbs tika izmantots kā aicinājums uz rīcību, izmantojot vietni Doom, lai identificētu īpašus mājsaimniecības kaitēkļus. Šīm skulptūrām izmantotie elementi tika iegūti no atkritumu laukumiem, atkritumu izgāztuvēm, upju gultnēm un lielveikaliem. Kad katrs kukainis bija salikts, tie tika nofotografēti un retušēti Photoshop.