Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mākslas Instalācija

Pretty Little Things

Mākslas Instalācija Pretty Little Things pēta medicīnisko pētījumu pasauli un sarežģītos attēlus, kas redzami zem mikroskopa, pārveidojot tos modernos abstraktos modeļos, izmantojot spilgtas fluro krāsu paletes sprādzienus. Vairāk nekā 250 metru garš un ar vairāk nekā 40 atsevišķiem mākslas darbiem tā ir liela mēroga instalācija, kas sabiedrības acīs demonstrē pētījumu skaistumu.

Instalācija

The Reflection Room

Instalācija Iedvesmojoties no sarkanās krāsas, kas simbolizē labu veiksmi ķīniešu kultūrā, Pārdomu istaba ir telpiska pieredze, kas pilnībā izveidota no sarkanajiem spoguļiem, lai izveidotu bezgalīgu telpu. Iekšpusē tipogrāfija spēlē auditorijas savienojumu ar katru no ķīniešu Jaunā gada galvenajām vērtībām un liek cilvēkiem padomāt par gadu, kas ir bijis, un par nākamo gadu.

Notikumu Aktivizēšana

Home

Notikumu Aktivizēšana Mājas ietver personīgās mājas nostalģiju un ir veco un jauno kombinācija. 1960. gada gleznas pārklāj aizmugurējo sienu, nelieli personiski piemiņas raksti ir izkaisīti pa visu displeju. Šīs lietas ir savstarpēji saistītas virkņu virknē, kas veidojas kā viens stāsts, un, gaidot to, kur skatītājs stāv, tas atklāj vēstījumu.

Mākslas Instalācija

The Future Sees You

Mākslas Instalācija Nākotne redz jūs iepazīstina ar optimisma skaistumu, ko izbauda jauns radošais pieaugušais - nākotnes domātāji, novatori, dizaineri un jūsu pasaules mākslinieki. Dinamisks vizuālais sižets, kas projicēts pa 30 logiem virs 5 līmeņiem, un acis mirdz ar spilgtu krāsu spektru, un dažreiz šķiet, ka tas seko pūlim, jo viņi ar pārliecību raugās naktī. Caur šīm acīm viņi redz nākotni, domātāju, novatoru, dizaineru un mākslinieku: rītdienas radošos darbus, kas mainīs pasauli.

Komerciālais Interjera Dizains

KitKat

Komerciālais Interjera Dizains Pārstāvējiet koncepciju un vispārējo zīmolu novatoriskā veidā, izmantojot veikala dizainu, īpaši Kanādas tirgum un Yorkdale klientam. Izmantojot iepriekšējās uznirstošās informācijas un starptautisko vietu pieredzi, lai ieviestu jauninājumus un pārdomātu visu pieredzi. Izveidojiet īpaši funkcionālu veikalu, kas derētu ļoti intensīvas satiksmes un sarežģītas vietas apstākļos.

Interjera Dizains

Arthurs

Interjera Dizains Mūsdienu Ziemeļamerikas grils, kokteiļu atpūtas telpa un jumta terase, kas atrodas Toronto centrā, svinot izsmalcinātu klasisko ēdienkarti un padevīgus dzērienus ar parakstu. Artūra restorānā ir trīs atšķirīgas izklaides telpas (ēdamistabas zona, bārs un jumta iekšējais pagalms), kas vienlaikus jūtas gan intīmas, gan plašas. Griesti ir unikāli ar to, ka to konstrukcijā ir daudzpusīgi koka paneļi ar koka finieri, kas veidoti, lai uzlabotu telpas astoņstūra formu un atdarinātu griestu kristāla izskatu, kas karājas virs.