Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong ir apkārtējās vides lampu sērija, kas satur austrumu filozofiju. Austrumu estētika lielu uzmanību pievērš attiecībām starp virtuālo un faktisko, pilnīgu un tukšu. Gaismas diožu smalka slēpšana metāla stabā ne tikai nodrošina abažūra tukšumu un tīrību, bet arī atšķir Kongu no citām lampām. Dizaineri uzzināja par iespējamo amatu pēc vairāk nekā 30 reizes eksperimentiem, lai perfekti parādītu gaismu un dažādas tekstūras, kas ļauj iegūt pārsteidzošu apgaismojuma pieredzi. Bāze atbalsta bezvadu uzlādi, un tai ir USB ports. To var ieslēgt vai izslēgt, tikai vicinot rokas.

Uzkodas

Have Fun Duck Gift Box

Uzkodas Dāvanu kaste “Have Fun Duck” ir īpaša dāvanu kaste jauniešiem. Iedvesmojoties no pikseļu stila rotaļlietām, spēlēm un filmām, dizains attēlo “ēdienu pilsētu” jauniešiem ar interesantām un detalizētām ilustrācijām. IP attēls tiks integrēts pilsētas ielās, un jaunieši mīl sportu, mūziku, hip-hop un citas izklaides aktivitātes. Izbaudiet jautras sporta spēles, baudot ēdienu, paužiet jaunu, jautru un laimīgu dzīvesveidu.

Pārtikas Iepakojums

Kuniichi

Pārtikas Iepakojums Tradicionālais japāņu konservētais ēdiens Tsukudani pasaulē nav plaši pazīstams. Sautēts ēdiens no sojas mērces, kurā apvienotas dažādas jūras veltes un sauszemes sastāvdaļas. Jaunajā iepakojumā ir deviņas etiķetes, kas izstrādātas, lai modernizētu tradicionālos japāņu modeļus un izteiktu sastāvdaļu īpašības. Jaunā zīmola logotips ir veidots ar cerībām turpināt šo tradīciju nākamos 100 gadus.

Medus

Ecological Journey Gift Box

Medus Medus dāvanu kastes dizains ir iedvesmots no Šenjondžas "ekoloģiskā ceļojuma" ar bagātīgiem savvaļas augiem un labu dabisko ekoloģisko vidi. Vietējās ekoloģiskās vides aizsardzība ir dizaina radošā tēma. Dizains pieņem tradicionālo ķīniešu mākslas darbu ar papīra griešanu un ēnu leļļu mākslu, lai parādītu vietējo dabisko ekoloģiju un piecus retus un apdraudētus pirmās klases aizsargājamus dzīvniekus. Uz iesaiņojuma materiāla tiek izmantota rupja zāle un koka papīrs, kas atspoguļo dabas un vides aizsardzības jēdzienu. Ārējo kārbu var izmantot kā izsmalcinātu uzglabāšanas kārbu atkārtotai izmantošanai.

Virtuves Izkārnījumi

Coupe

Virtuves Izkārnījumi Šī taburete ir paredzēta, lai palīdzētu uzturēt neitrālu sēdēšanas stāvēšanas pozu. Novērojot cilvēku ikdienas izturēšanos, dizaina komanda atrada nepieciešamību cilvēkiem īsāku laiku sēdēt uz taburetes, piemēram, ātri sēdēt virtuvē, kas iedvesmoja komandu izveidot šo tabureti speciāli, lai pielāgotos šādai uzvedībai. Šī taburete ir veidota ar minimālām detaļām un konstrukcijām, padarot tabureti pieejamu un rentablu gan pircējiem, gan pārdevējiem, ņemot vērā ražotāju produktivitāti.

Infografika Ar Animētu Gif

All In One Experience Consumption

Infografika Ar Animētu Gif Viss vienā pieredzē patērētā patēriņa projekts ir lielo datu infografika, kurā parādīta tāda informācija kā sarežģītu iepirkšanās centru apmeklētāju mērķis, veids un apmeklētāju patēriņš. Galveno saturu veido trīs reprezentatīvi ieskati, kas iegūti, analizējot lielos datus, un tie ir sakārtoti no augšas uz leju atbilstoši svarīguma secībai. Grafika tiek veikta, izmantojot izometriskas metodes, un tiek sagrupētas, izmantojot katra priekšmeta reprezentatīvo krāsu.