Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gredzens

Arch

Gredzens Dizainers iedvesmu iegūst no arkas struktūru un varavīksnes formas. Lai izveidotu vienotu trīsdimensiju formu, tiek apvienoti divi motīvi - arkas forma un piliena forma. Apvienojot minimālas līnijas un formas un izmantojot vienkāršus un izplatītus motīvus, rezultāts ir vienkāršs un elegants gredzens, kas tiek izgatavots drosmīgs un rotaļīgs, nodrošinot vietu enerģijas un ritma plūdumam. No dažādiem leņķiem mainās gredzena forma - kritiena forma tiek apskatīta no priekšējā leņķa, arkas forma tiek apskatīta no sānu leņķa, bet krusts - no augšējā leņķa. Tas valkātājam nodrošina stimulāciju.

Gredzens

Touch

Gredzens Ar vienkāršu žestu pieskāriena darbība rada bagātīgas emocijas. Izmantojot Touch gredzenu, dizainera mērķis ir nodot šo silto un bezveidīgo sajūtu ar aukstu un cietu metālu. 2 līknes ir savienotas, veidojot gredzenu, kas liek domāt, ka 2 cilvēki tur rokās. Gredzens maina savu malu, kad tā pozīcija tiek pagriezta uz pirksta un apskatīta no dažādiem leņķiem. Kad savienotās daļas ir novietotas starp pirkstiem, gredzens parādās dzeltenā vai baltā krāsā. Kad savienotās detaļas ir novietotas uz pirksta, jūs varat baudīt gan dzelteno, gan balto krāsu.

Interjera Koplietošanas Telpas

Highpark Suites

Interjera Koplietošanas Telpas Highpark Suites koplietošanas telpas pēta pilsētas Gen-Y dzīvesveida netraucētu integrāciju ar zaļu dzīves veidu, biznesu, atpūtu un sabiedrību. Sākot ar wow faktoru vestibiliem līdz skulpturāliem debesu laukumiem, konferenču zālēm un bailīgām sanāksmju telpām, šīs labierīcības ir paredzētas iedzīvotājiem, lai tās izmantotu kā savas mājas paplašināšanu. Iedvesmojoties no netraucētas dzīves telpās ārpus telpām, elastības, interaktīviem mirkļiem un pilsētvides krāsu un faktūru paletes, MIL Design izvirzīja robežas, lai izveidotu unikālu, ilgtspējīgu un holistisku kopienu, kurā katrā telpā ņem vērā iedzīvotājus un tropisko vidi.

Grāmatnīca, Iepirkšanās Centrs

Jiuwu Culture City , Shenyang

Grāmatnīca, Iepirkšanās Centrs Uzņēmumam Jato Design tika uzdots pārveidot tradicionālo grāmatnīcu dinamiskā, daudzfunkcionālā telpā - lai tā būtu ne tikai iepirkšanās centrs, bet arī kultūras centrs grāmatu iedvesmotiem pasākumiem un daudz ko citu. Centrālais pīķis ir “varoņa” telpa, kurā apmeklētāji pārceļas uz gaišāku toņu vidi, kas pielāgota kokmateriāliem un kas uzlaboti ar dramatiskiem dizainiem. Laternām līdzīgi kokoni karājas no griestiem, bet kāpnes kalpo kā koplietošanas telpas, kas mudina apmeklētājus kavēties un lasīt, sēžot uz pakāpieniem.

Plakāts

CELLS

Plakāts 2017. gada 19. jūlijā PIY uzcēla nelielu ēku Melburnā, Austrālijā. Tā ir maza pils, kas sastāv no 761 komponenta, un viņi to nosauca par "Šūnām". Mezgli ir veidoti kā ar roku pagrieztu diegu un taisnu galu, kas ir apkopoti kā "East Tenon"; West Mortise & quot ;. Jūs atradīsit viņu produktus, ieskaitot mainīgus plauktus, mācību un apavu plauktus utt., Kas visi ir sadalīti un salikti organismā. Un tad jūs sajutīsit viņu vēlmi brīvi augt.

Viesnīcas Interjera Dizains

Stories Container

Viesnīcas Interjera Dizains Konteiners pārvadā kravas uz vietām. Viesnīca nodrošina atpūtas vietas ceļotājiem. Pārejoša atpūtas vieta ir tas, kas viņiem ir kopīgs. Tāpēc kā viesnīcas jēdzienu izmantojiet konteineru. Viesnīca ir ne tikai atpūtas vieta, bet arī telpa ar personību. Katrā istabā ir sava izteiksme un personība. Tāpēc izveidojiet astoņus dažādus komplektus kā sekojošus: Ļaujieties, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey un Balerīna. Staļļa māja ir ne tikai atpūtas vieta, bet arī jūsu garāžas piegādes stacija.