Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gaismeklis

vanory Estelle

Gaismeklis Estelle apvieno klasisko dizainu cilindriska, ar rokām darināta stikla korpusa formā ar novatorisku apgaismojuma tehnoloģiju, kas rada trīsdimensiju apgaismojuma efektus uz tekstila abažūra. Apzināti izstrādāta, lai apgaismojuma noskaņas pārvērstu emocionālā pieredzē, Estelle piedāvā bezgalīgu dažādu statisku un dinamisku noskaņu klāstu, kas rada visdažādākās krāsas un pārejas, ko kontrolē, izmantojot gaismekļa skārienpaneli vai viedtālruņa lietotni.

Pārvietojamais Paviljons

Three cubes in the forest

Pārvietojamais Paviljons Trīs kubi ir ierīce ar dažādām īpašībām un funkcijām (rotaļu laukumu aprīkojums bērniem, sabiedriskās mēbeles, mākslas priekšmeti, meditācijas telpas, lapenes, nelielas atpūtas telpas, uzgaidāmās telpas, krēsli ar jumtiem), kas var sniegt cilvēkiem svaigu telpisku pieredzi. Trīs kubus izmēra un formas dēļ var viegli pārvadāt ar kravas automašīnu. Pēc izmēra, uzstādīšanas (slīpuma), sēdekļu virsmām, logiem utt., katrs kubs ir veidots raksturīgi. Trīs kubi ir saistīti ar japāņu tradicionālajām minimālajām telpām, piemēram, tējas ceremoniju telpām, ar mainīgumu un mobilitāti.

Daudzfunkcionālais Komplekss

Crab Houses

Daudzfunkcionālais Komplekss Plašajā Silēzijas zemienes līdzenumā viens maģisks kalns stāv viens pats, noslēpumainas miglas klāts, paceļoties pār gleznaino Sobotkas pilsētu. Tur, starp dabas ainavām un leģendāro atrašanās vietu, plānots izveidot Krabju māju kompleksu: pētniecības centru. Kā daļa no pilsētas revitalizācijas projekta tai ir jāatbrīvo radošums un novatorisms. Vieta pulcē zinātniekus, māksliniekus un vietējo sabiedrību. Paviljonu formu iedvesmojuši krabji, kas ieplūst viļņojošā zāles jūrā. Tās tiks izgaismotas naktī, atgādinot ugunskurus, kas lidinās virs pilsētas.

Galds

la SINFONIA de los ARBOLES

Galds Galds la SINFONIA de los ARBOLES ir dzejas meklējumi dizainā... Mežs no zemes ir kā kolonnas, kas izgaist debesīs. Mēs nevaram tos redzēt no augšas; mežs no putna lidojuma atgādina gludu paklāju. Vertikālisms kļūst par horizontāli un joprojām paliek vienots savā dualitātē. Tāpat galds la SINFONIA de los ARBOLES atgādina koku zarus, kas veido stabilu pamatu smalkai darba virsmai, kas izaicina gravitācijas spēku. Tikai šur tur saules stari pazib koku zaros.

Aptieka

Izhiman Premier

Aptieka Jaunais Izhiman Premier veikala dizains attīstījās, radot modernu un mūsdienīgu pieredzi. Dizainere izmantoja atšķirīgu materiālu un detaļu kombināciju, lai apkalpotu katru izstādīto priekšmetu stūri. Katrs eksponēšanas laukums tika aplūkots atsevišķi, pētot materiālu īpašības un izstādītās preces. Materiālu savienojuma izveide, sajaucot Kalkutas marmoru, riekstkoka koku, ozola koku un stiklu vai akrilu. Rezultātā pieredze tika balstīta uz katru funkciju un klienta vēlmēm ar modernu un elegantu dizainu, kas ir savietojams ar pasniegtajiem eksponētajiem priekšmetiem.

Mākslas Atzinība

The Kala Foundation

Mākslas Atzinība Indijas gleznām jau sen pastāv globāls tirgus, taču interese par Indijas mākslu ir atpalikusi ASV. Lai veicinātu izpratni par dažādiem Indijas tautas gleznu stiliem, Kala fonds ir izveidots kā jauna platforma, lai demonstrētu gleznas un padarītu tās pieejamākas starptautiskajam tirgum. Fonds sastāv no tīmekļa vietnes, mobilās lietotnes, izstādes ar redakcijas grāmatām un produktiem, kas palīdz pārvarēt plaisu un savienot šīs gleznas ar lielāku auditoriju.