Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

SERENAD

Krēsls Es cienu visu veidu krēslus. Manuprāt, viens no vissvarīgākajiem, klasiskajiem un īpašajiem elementiem interjera dizainā ir krēsls. Serenad krēsla ideja nāk no ūdens gulbja, kurš pagriezās un lika viņai seju starp spārniem. Iespējams, ka Serenad krēsla spīdošā un slidenā virsma ar atšķirīgu un īpašu dizainu ir izgatavota tikai ļoti īpašām un unikālām vietām.

Atzveltnes Krēsls

The Monroe Chair

Atzveltnes Krēsls Pārsteidzoša elegance, idejas vienkāršība, ērta, izstrādāta, ņemot vērā ilgtspējību. Monro krēsls ir mēģinājums krasi vienkāršot ražošanas procesu, kas saistīts ar atzveltnes krēsla izgatavošanu. Tas izmanto CNC tehnoloģiju potenciālu atkārtoti izgriezt plakanu elementu no MDF, pēc tam šie elementi tiek iespiesti ap centrālo asi, veidojot sarežģīti izliektu krēslu. Aizmugurējā kāja pakāpeniski iekļūst atzveltnē, bet roku balsts - priekšējā kājā, veidojot atšķirīgu estētiku, ko pilnībā nosaka ražošanas procesa vienkāršība.

Parka Sols

Nessie

Parka Sols Šis projekts ir balstīts uz "Drop & Forget" idejas ideju, tas ir, to ir viegli uzstādīt uz vietas ar minimālām uzstādīšanas izmaksām attiecībā uz esošajām pilsētvides infrastruktūrām. Izturīgas, rūpīgi līdzsvarotas betona šķidruma formas rada ieskaujošu un ērtu sēdēšanas pieredzi.

Iepakojums

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Iepakojums KRYSTAL ūdens pudelē iemieso greznības un labsajūtas būtību. KRYSTAL ūdens ar sārmainu pH vērtību no 8 līdz 8,8 un unikālu minerālu sastāvu nonāk ikoniskā, caurspīdīgā prizmas pudelē, kas atgādina dzirkstošo kristālu un neapdraud kvalitāti un tīrību. KRYSTAL zīmola logotips ir smalki attēlots uz pudeles, uzsverot luksusa pieredzes pievienoto pieskārienu. Papildus pudeles vizuālajam efektam kvadrātveida formas PET un stikla pudeles ir pārstrādājamas, optimizējot iepakojuma vietu un materiālus, tādējādi samazinot kopējo oglekļa pēdu.

Hi-Fi Disks

Calliope

Hi-Fi Disks Hi-Fi pagrieziena galda galvenais mērķis ir no jauna radīt tīrākās un nepiesārņotās skaņas. šī skaņas būtība ir gan šī dizaina gals, gan jēdziens. Šis skaisti izstrādātais izstrādājums ir skaņas skulptūra, kas atkārto skaņu. Kā pagrieziena galds tas ir viens no labākajiem pieejamajiem Hi-Fi griezuļiem, un šo nepārspējamo sniegumu gan norāda, gan pastiprina tā unikālā forma un dizaina aspekti; pievienošanās formai un funkcijai garīgā savienībā, lai iemiesotu Calliope pagrieziena galdu.