Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tvaika Nosūcējs

Black Hole Hood

Tvaika Nosūcējs Šī diapazona kapuce, ko projektējuši Black Hole un Worm Hole, padara produktu skaistu un mūsdienīgu, tas viss rada emocionālas sajūtas un ir pieņemams. Tas padara emocionālus mirkļus un ērtu lietošanu ēdiena gatavošanas laikā. Tas ir viegls, viegli uzstādāms, viegli tīrāms un paredzēts mūsdienu Īlandes virtuvēm.

Tirdzniecības Centrs

HuiSheng Lanhai

Tirdzniecības Centrs Ar sižeta noformējuma okeāna tēmu pārtieciet kosmosa dvēseli ar pikseļu kvadrātu kā vizuālās komunikācijas elementu, ļaujiet spēles bērniem izpētīt mācību un izaugsmes atklājumus, kas kļūst par lietas kodolu, brīvas vietas pozicionēšana parāda fantāzijas efekts izglītībā jautri. Sākot no formas, mēroga, krāsu objekta, struktūras līdz psiholoģiski maņu pieredzei, telpas jēdziens turpinās un bagātinās, kad visi elementi ir integrēti un saduras.

Skaļrunis

Black Hole

Skaļrunis Melnais caurums, kas izveidots uz mūsdienu viedo tehnoloģiju bāzes, un tas ir Bluetooth portatīvais skaļrunis. To var savienot ar jebkuru mobilo tālruni ar dažādām platformām, un tam ir USB ports, lai izveidotu savienojumu ar ārēju portatīvo atmiņu. Iegulto gaismu varētu izmantot kā galda apgaismojumu. Arī pievilcīgais Black Hole izskats padara to par pievilcīgu mājas trauku, ko var izmantot interjera dizainā.

Portatīvais Bluetooth Skaļrunis

Black Box

Portatīvais Bluetooth Skaļrunis Šis ir Bluetooth portatīvais skaļrunis. Tas ir viegls un mazs, un tam ir emocionāla forma. Es izstrādāju Black Box skaļruņu formu, vienkāršojot viļņu formu. Lai klausītos stereo skaņu, tam ir divi skaļruņi, pa kreisi un pa labi. Arī šie abi skaļruņi ir katra viļņa formas daļa. Viena ir pozitīva viļņa forma un viena negatīva viļņa forma. izmantošanai šī ierīce var savienot pāri ar citām elektroniskām ierīcēm, piemēram, mobilajām un datoru, izmantojot Bluetooth, un atskaņot skaņu. Arī tam ir akumulatora koplietošana. Saliekot divus skaļruņus, uz galda parādās melna kaste, kad tā netiek izmantota.

Tirdzniecības Centrs

Ad Jinli

Tirdzniecības Centrs Šis projekts ir atjaunojis vecās ēkas pilsētas zemes gabalā un piešķir ēkām jauno funkcionālo misiju, lai tās atbilstu jaunajām funkcionālajām prasībām. Dizaineri cenšas panākt, lai cilvēki četrlīmeņu pilsētā pieņemtu moderno stilu, sākot no ēkas fasādes pārveidošanas līdz iekšējās apdares dizainam, lai nodrošinātu projekta īstenošanas integritāti.

Portatīvais Skaļrunis

Seda

Portatīvais Skaļrunis Seda ir intelekta tehnoloģiju bāzes funkcionālā ierīce. Pildspalvas turētājs centrā ir vietas organizētājs. Arī digitālās funkcijas, piemēram, USB ports un Bluetooth savienojums, padara to par pārnēsājamu atskaņotāju un skaļruni ar mājas zonu, izmantojot pielāgošanu. Gaismas josla, kas iestiprināta ārējā korpusā, darbojas kā galda lampa. Arī pievilcīgais greznais izskats padara to tik pievilcīgu mājas izstrādājumus, kurus var izmantot interjera dizainā. Arī telpas labāka izmantošana ir viena no Sedas būtiskām iezīmēm.