Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mācību Centrs

STARLIT

Mācību Centrs Mācību centrs Starlit ir paredzēts, lai sniegtu apmācību relaksējošā mācību vidē bērniem vecumā no 2 līdz 6 gadiem. Bērni Honkongā mācās zem augsta spiediena. Lai paplašinātu formu un telpu ar izkārtojuma palīdzību un piemērotu dažādām programmām, mēs izmantojam Senās Romas pilsētas plānojumu. Apļveida elementi ir kopīgi gar izstarojošajām asīm ass izvietojumā, lai ķēdi izveidotu klasi un studijas starp diviem atšķirīgiem spārniem. Šis mācību centrs ir paredzēts, lai radītu apburošu mācību atmosfēru ar vislielāko vietu.

Biroja Dizains

Brockman

Biroja Dizains Efektivitāte un produktivitāte kā investīciju firma, kas atrodas ieguves rūpniecības tirdzniecībā, ir galvenie biznesa ikdienas aspekti. Sākotnēji dizainu iedvesmoja daba. Vēl viena iedvesma, kas acīmredzama dizainā, ir uzsvars uz ģeometriju. Šie galvenie elementi bija dizainparaugu priekšplānā un tādējādi tika vizuāli tulkoti, izmantojot formas un telpas ģeometrisko un psiholoģisko izpratni. Uzturot pasaules klases komerciālās ēkas prestižu un reputāciju, izmantojot stiklu un tēraudu, dzimst unikāla korporatīvā arēna.

Bārbekjū Restorāns

Grill

Bārbekjū Restorāns Projekta mērķis ir pārveidot esošo 72 kvadrātmetru motociklu remontdarbnīcu jaunā restorānā Barbeque. Darba apjoms ietver gan ārējās, gan iekšējās telpas pilnīgu pārveidošanu. Ārpusi iedvesmoja grila režģa savienojums ar vienkāršu kokogļu melnbalto krāsu shēmu. Viens no šī projekta izaicinājumiem ir pielāgot agresīvās programmas prasības (40 vietas ēdamzālē) tik mazā telpā. Turklāt mums ir jāstrādā ar neparastu nelielu budžetu (USD 40 000), kurā ietilpst visas jaunās HVAC vienības un jauna komerciālā virtuve.

Uzturēšanās

Cheung's Residence

Uzturēšanās Rezidence ir veidota, ņemot vērā vienkāršību, atvērtību un dabisko apgaismojumu. Ēkas pēdas atspoguļo esošās vietas ierobežojumus, un formālajai izpausmei ir jābūt tīrai un vienkāršai. Ātrijs un balkons atrodas ēkas ziemeļu pusē, apgaismojot ieeju un ēdamistabas zonu. Bīdāmie logi tiek nodrošināti ēkas dienvidu galā, kur viesistabai un virtuvei ir maksimāli jāizmanto dabiskais apgaismojums un jānodrošina telpiskā elastība. Jumta logi tiek ierosināti visā ēkā, lai vēl vairāk nostiprinātu dizaina idejas.

Pagaidu Informācijas Centrs

Temporary Information Pavilion

Pagaidu Informācijas Centrs Projekts ir jaukta tipa pagaidu paviljons Trafalgarā, Londonā dažādām funkcijām un pasākumiem. Piedāvātā struktūra uzsver "īslaicīguma" jēdzienu, par galveno celtniecības materiālu izmantojot pārstrādes konteinerus. Tās metāla raksturs ir paredzēts, lai izveidotu kontrastējošas attiecības ar esošo ēku, kas pastiprina koncepcijas pārejas raksturu. Arī ēkas formālā izteiksme ir organizēta un izkārtota nejauši, izveidojot pagaidu orientieri uz vietas, lai ēkas īsās dzīves laikā piesaistītu vizuālo mijiedarbību.

Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība, Grāmatnīca

World Kids Books

Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība, Grāmatnīca Vietējais uzņēmums iedvesmoja izveidot ilgtspējīgu, pilnībā funkcionējošu grāmatnīcu ar nelielu pēdas nospiedumu, RED BOX ID izmantoja “atvērtās grāmatas” jēdzienu, lai izstrādātu pavisam jaunu mazumtirdzniecības pieredzi, kas atbalsta vietējo sabiedrību. World Kids Books atrodas Vankūverā, Kanādā, vispirms ir izstāžu zāle, otrā - mazumtirdzniecības grāmatnīca, bet trešā - tiešsaistes veikals. Drosmīgais kontrasts, simetrija, ritms un krāsu pops piesaista cilvēkus un rada dinamisku un jautru telpu. Tas ir lielisks piemērs tam, kā biznesa ideju var uzlabot, izmantojot interjera dizainu.