Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Klēpjdatora Korpuss

Olga

Klēpjdatora Korpuss Klēpjdatora korpuss ar speciālu siksnu un speciāli piestipriniet citu lietu sistēmu. Materiālam es paņēmu pārstrādātu ādu. Ir vairākas krāsas, no kurām katrs var izvēlēties pats. Mans mērķis bija izveidot vienkāršu, interesantu klēpjdatoru lietu, kurā ir viegli kopjama sistēma un kurā var piestiprināt vēl vienu lietu, ja līdzi jāņem pārbaudāms Mac book pro un Ipad vai mini Ipad. Pie lietas jūs varat nēsāt lietussargu vai avīzi. Viegli maināms korpuss katras dienas pieprasījumam.

Lietusmētelis

UMBRELLA COAT

Lietusmētelis Šis lietusmētelis ir lietus mēteļa, lietussarga un ūdensnecaurlaidīgu bikšu kombinācija. Atkarībā no laika apstākļiem un lietus daudzuma to var pielāgot dažādiem aizsardzības līmeņiem. Viņa unikālā iezīme ir tā, ka tajā vienā priekšmetā ir apvienots lietusmētelis un lietussargs. Ar lietussarga lietussargu rokas ir brīvas. Tas var būt lieliski piemērots arī sportiskām aktivitātēm, piemēram, braukšanai ar velosipēdu. Pieblīvētā ielā jūs arī neliecieties par citiem lietussargiem, jo lietussarga pārsegs pleciem pārsniedz jūsu plecus.

Gredzens

Doppio

Gredzens Šis ir aizraujošs mistiska rakstura dārgakmens. “Doppio” spirālveida formā virzās divos virzienos, simbolizējot vīriešu laiku: viņu pagātni un nākotni. Tas nes sudrabu un zeltu, kas atspoguļo cilvēka gara tikumu attīstību visā tās vēsturē uz Zemes.

Gredzens Un Kulons

Natural Beauty

Gredzens Un Kulons Kolekcija Natural Beauty tika izveidota kā veltījums Amazones mežam, kas ir mantojums ne tikai Brazīlijai, bet visai pasaulei. Šī kolekcija apvieno dabas skaistumu ar sievišķīgu izliekumu juteklīgumu, kur rotaslietas veido un glāstina sievietes ķermeni.

Kaklarota

Sakura

Kaklarota Kaklarota ir ļoti elastīga un izgatavota no dažādiem gabaliem, kas ir nemanāmi pielodēti, lai skaisti kaskādes uz sieviešu kakla zonas. Ziedi labajā pusē pagriežas, un ir atļauts atsevišķi izmantot kreiso kaklarotas gabalu kā piespraudi. Kaklarota ir ļoti viegla, ņemot vērā gabala 3D formu un sarežģītību. Bruto svars tam ir 362,50 grami, kas ir 18 karāti ar 518,75 karātiem akmens un dimantiem

Zīda Foulard

Passion

Zīda Foulard "Passion" ir viens no "Regards" objektiem. Labi salieciet zīda šalli pie kabatas kvadrāta vai ierāmējiet to kā mākslas darbu un padariet to mūžu. Tā ir kā spēle - katram objektam ir vairāk nekā viena funkcija. "Regards" iemieso maigu korelāciju starp vecajiem amatniecības izstrādājumiem un mūsdienu dizaina objektiem. Katrs dizains ir unikāls mākslas darbs un stāsta atšķirīgu stāstu. Iedomājieties vietu, kur katrs sīkums stāsta kādu stāstu, kur kvalitāte ir dzīves vērtība un vislielākā greznība ir patiesība pret sevi. Šeit jūs sagaida “Regards”. Ļaujiet mākslai tikties ar jums un novecot kopā ar jums!