Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pielāgojamas Rotas

Gravity

Pielāgojamas Rotas Lai gan 21. gadsimtā mūsdienīgu tehnoloģiju, jaunu materiālu vai ārkārtīgi jaunu formu izmantošana bieži ir obligāta inovācijas, Gravity pierāda pretējo. Gravitācija ir pielāgojamu rotaslietu kolekcija, kurā tiek izmantota tikai vītne, ļoti veca tehnika un gravitācija, neizsmeļams resurss. Kolekcija sastāv no ļoti daudziem sudraba vai zelta elementiem ar dažādu dizainu. Katru no tiem var saistīt ar pērļu vai akmeņu šķipsnām un kuloniem. Kolekcija ir tik dārgakmeņu bezgalība.

Sieviešu Apģērbu Kolekcija

The Hostess

Sieviešu Apģērbu Kolekcija Darijas Žiliajevas absolventu kolekcija ir par sievišķību un vīrišķību, izturību un trauslumu. Kolekcijas iedvesma nāk no vecas pasakas no krievu literatūras. Vara kalna saimniece ir burvju patronu kalnračiem no vecās krievu pasakas. Šajā kolekcijā jūs varat redzēt skaisto taisno līniju laulību, ko iedvesmojuši kalnraču formas tērpi un graciozie krievu tautastērpu apjomi. Komandas dalībnieki: Daria Zhiliaeva (dizainere), Anastasiia Zhiliaeva (dizainera asistente), Ekaterina Anzylova (fotogrāfe)

Rokassoma, Vakara Soma

Tango Pouch

Rokassoma, Vakara Soma Tango maisiņš ir izcila soma ar patiesi inovatīvu dizainu. Tas ir valkājams mākslas darbs, ko nēsā rokas rokturis, ar kuru tas ļauj jums atbrīvot rokas. Iekšpusē ir pietiekami daudz vietas, un salokāmā magnēta aizdares konstrukcija nodrošina negaidīti vieglu un plašu atvēršanu. Pouch ir izgatavots ar mīkstu, vaskotu teļa ādas ādu neticami patīkamam roktura pieskārienam un pufīgajiem sānu ieliktņiem, ar nolūku pretstatā konstruētākam galvenajam korpusam, kas izgatavots no tā saucamās stiklotās ādas.

Mētelis, Ko Var Pārveidot,

Eco Furs

Mētelis, Ko Var Pārveidot, Mētelis, kas var būt 7 vienā, ir iedvesmots no aizņemtajām karjeras sievietēm, kuras izvēlas unikālu, ekoloģisku un funkcionālu ikdienas drēbju skapi. Tajā vecais, bet atkal modernais, ar rokām šūtais Skandināvijas Rya Rug tekstilizstrādājums tiek interpretēts mūsdienīgi, kā rezultātā tiek uzstādīti vilnas apģērbi, kas to darbības ziņā ir kā kažokādas. Atšķirība ir sīkumos un draudzīgumā pret dzīvniekiem un vidi. Gadu gaitā eko kažokādas ir pārbaudītas dažādos Eiropas ziemas klimatos, kas ir palīdzējis pilnveidot šī mēteļa un citu neseno gabalu īpašības.

Drēbes

Bamboo lattice

Drēbes Vjetnamā mēs redzam bambusa režģa tehniku daudzos izstrādājumos, piemēram, laivās, mēbelēs, vistu būros, laternās ... Bambusa režģis ir stiprs, lēts un viegli izgatavojams. Mana vīzija ir radīt kūrorta apģērbu modei, kas ir aizraujoša un gracioza, izsmalcināta un burvīga. Es piemēroju šo bambusa režģa detaļu dažām manām acīm, pārvēršot neapstrādātu, cietu un parastu režģi mīkstā materiālā. Mani dizaini apvieno tradīcijas ar moderno formu, režģa rakstura cietību un smalko audumu smilšu maigumu. Es koncentrējos uz formu un detaļām, kas valkātājai piešķir šarmu un sievišķību.

Dimanta Gredzens

The Great Goddess Isida

Dimanta Gredzens Isida ir 14K zelta gredzens, kas slīd uz pirksta, lai radītu burvīgu izskatu. Isida gredzena fasāde ir izrotāta ar tādiem unikāliem elementiem kā dimanti, ametisti, citrīni, tsavorīts, topāzs un papildināta ar balto un dzelteno zeltu. Katram gabalam ir savs noteikts materiāls, padarot to par vienreizēju. Turklāt plakani, stiklam līdzīga fasāde uz sagrieztiem dārgakmeņiem atspoguļo dažādus gaismas starus dažādās vidēs, gredzenam piešķirot ekskluzīvu raksturu.