Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ceļojumu Izstāde

Boom

Ceļojumu Izstāde Šis ir moderna modes zīmola izstādes Ķīnā izstādes dizaina projekts. Šīs izrādes tēma izceļ jauniešu iespējas stilizēt savu tēlu un simbolizē sprādzienbīstamo troksni, ko šī izrāde izraisīja sabiedrībā. Zigzaga forma tika izmantota kā galvenais vizuālais elements, taču ar dažādu konfigurāciju, ja to pielietoja kabīnēs dažādās pilsētās. Izstāžu kabīņu struktūra bija “detaļu komplekts”, kas tika izgatavots rūpnīcā un uzstādīts uz vietas. Dažas detaļas var atkārtoti izmantot vai pārveidot, lai izveidotu jaunu kabīnes dizainu nākamajai izstādes pieturvietai.

Tirdzniecības Birojs

Chongqing Mountain and City Sales Office

Tirdzniecības Birojs “Kalns” ir galvenā tirdzniecības biroja tēma, kuru iedvesmojis Čuncjinas ģeogrāfiskais fons. Pelēko bumbiņu raksts uz grīdas veidojas trīsstūrveida formā; un, lai parādītu “kalna” jēdzienu, uz funkciju sienām un neregulāras formas uztveršanas skaitītājiem ir daudz nepāra un asu leņķu un stūru. Turklāt kāpnes, kas savieno grīdas, ir izveidotas kā caurbraukšana caur alu. Tikmēr no griestiem tiek pakārti LED gaismekļi, kas imitē lietus ainavu ielejā un rada dabisku sajūtu, lai mīkstinātu visu iespaidu.

Kokteiļu Bārs

Gamsei

Kokteiļu Bārs Kad Gamsei tika atvērts 2013. gadā, hiperlocālisms tika ieviests prakses jomā, kas līdz tam galvenokārt bija saistīta tikai ar pārtikas produktiem. Gamsei kokteiļu sastāvdaļas ir savvaļas barībā vai audzē vietējie artēziskie zemnieki. Bāra interjers ir skaidrs šīs filozofijas turpinājums. Tāpat kā kokteiļi, arī Buero Vāgners visus materiālus iegādājās uz vietas un cieši sadarbojās ar vietējiem ražotājiem, lai ražotu individuālus risinājumus. Gamsei ir pilnībā integrēts jēdziens, kas kokteiļa dzeršanas notikumu pārvērš jaunā pieredzē.

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija

ajando Next Level C R M

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija ajando Loft Concept: Informācija ir mūsu Visuma būvmateriāls. Manheimas ostas rajonā, Vācijā, ir izveidots ļoti neparasts bēniņi. Pilna ajando komanda tajā dzīvos un strādās, sākot ar 2013. gada janvāri. Ar bēniņu korporatīvās arhitektūras koncepciju aizvien ir arhitekts Pēteris Staseks un arhitektu birojs loftwerk, kas atrodas Karlsrūē. To iedvesmoja Wheeler kvantu fizika, Jozefa M. Hofmaņa arhitektūra un, protams, ajando informācijas ekspertīze: "Informācija padara pasauli apļveida kārtu". Ilonas Koglinas bezmaksas žurnālistes teksts

Universitātes Kafejnīca

Ground Cafe

Universitātes Kafejnīca Jaunā kafejnīca “Ground” kalpo ne tikai, lai radītu sociālo saliedētību starp inženierzinātņu skolas mācībspēkiem un studentiem, bet arī lai veicinātu mijiedarbību starp citiem Universitātes katedru locekļiem un starp tiem. Projektējot, mēs iesaistījām bijušās semināru telpas nepārspīlētu betona tilpumu, virs telpas sienām, grīdas un griestiem izklājot paklāju ar valriekstu dēļiem, perforētu alumīniju un blīvējošu akmeni.

Iekšējā Telpa

Chua chu kang house

Iekšējā Telpa Akupunktūras punkts šajā mājā bija savienot norobežoto teritoriju pavisam jaunā klusuma vizualitātē. Šādi rīkojoties, tiek atjaunots noteikts vēsturisks un neapstrādāts šarms, lai pasargātu mājas tukšumu. Jaunā naktsmītne noslēdzas ar pārsteigumu par interjera interjeru; sausa un mitra virtuve virtuvē un ēdamistaba virtuvē. Dzīvojamo platību pārtrauca arī iespaidīgs mākslas uzbrukums, kas drīz kļuvis par personālo mājokļu elektroinstalāciju. Lai papildinātu vispārējo uzsvaru, visās krāsu sienās iekrāso siltas gaismas šķēles.