Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Paklājs

feltstone rug

Paklājs Filca akmens laukuma paklājs rada optisku ilūziju par īstiem akmeņiem. Dažāda veida vilnas izmantošana papildina paklāja izskatu un izskatu. Akmeņi atšķiras viens no otra pēc izmēra, krāsas un augstuma - virsma izskatās dabā. Dažiem no tiem ir sūnu efekts. Katram olim ir putu kodols, kuru ieskauj 100% vilna. Balstoties uz šo mīksto serdi, katrs iezis izspiež zem spiediena. Paklāja pamatne ir caurspīdīgs paklājs. Akmeņi tiek šūti kopā un kopā ar paklājiņu.

Moduļu Dīvāns

Laguna

Moduļu Dīvāns Laguna dizaineru sēdvietas ir plaša mūsdienu moduļu dīvānu un solu kolekcija. Projektējusi itāļu arhitekte Elena Trevisana, ņemot vērā korporatīvās sēdvietas, un tas ir piemērots risinājums lielām vai mazām uzņemšanas zonām un izlaušanās vietām. Izliektie, apaļie un taisnie dīvānu moduļi ar un bez rokām tiks apvienoti nemanāmi ar atbilstošiem kafijas galdiņiem, lai nodrošinātu elastību, veidojot vairākas interjera dizaina shēmas.

Jaucējkrāns

Moon

Jaucējkrāns Šī krāna organisko izskatu un līkņu nepārtrauktību iedvesmoja mēness pusmēness fāze. Mēness vannas jaucējkrāns apvieno unikālu formu gan ķermenim, gan rokturim. No krāna apakšas līdz izejas teknei paceļas apļveida šķērsgriezums, veidojot Mēness krāna profilu. Tīrs griezums atdala ķermeni no roktura, saglabājot kompaktu tilpumu.

Lampa

Jal

Lampa Just Another lamp, Jal, balstās uz trim galvenajiem principiem: vienkāršību, kvalitāti un tīrību. Tas ietver dizaina vienkāršību, materiālu kvalitāti un produkta mērķa tīrību. Tas tika uzskatīts par galveno, bet vienādā mērā piešķīra arī stiklam un gaismai nozīmi. Tādēļ Jal var izmantot dažādos veidos, formātos un kontekstā.

Palīdzības Robots

Spoutnic

Palīdzības Robots Spoutnic ir atbalsta robots, kas paredzēts vistu izglītošanai, lai viņi varētu gulēt ligzdas kastēs. Vistas pieceļas pēc savas pieejas un atgriežas ligzdā. Parasti selekcionāram ik pēc stundas vai pat pusstundas dēšanas pīķa laikā jāiet apkārt visām savām ēkām, lai vistas neuzliek savas olas uz zemes. Mazais autonomais Spoutnic robots viegli iziet zem piegādes ķēdēm un var cirkulēt visā ēkā. Tā akumulators tur dienu un uzlādējas vienā naktī. Tas atbrīvo selekcionārus no garlaicīga un ilga uzdevuma, ļaujot iegūt labāku ražu un ierobežojot pārtraukto olu skaitu.

Daudzfunkcionāla Ģitāra

Black Hole

Daudzfunkcionāla Ģitāra Melnais caurums ir daudzfunkcionāla ģitāra, kuras pamatā ir smagā roka un metāla mūzikas stili. Ķermeņa forma ģitāristiem dod komforta sajūtu. Tas ir aprīkots ar šķidro kristālu displeju uz tāfeles, lai radītu vizuālos efektus un mācību programmas. Braila zīmes aiz ģitāras kakla var palīdzēt neredzīgiem vai vājredzīgiem cilvēkiem spēlēt ģitāru.