Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Cigarešu / Gumijas Tvertne

Smartstreets-Smartbin™

Cigarešu / Gumijas Tvertne Smartbin ™, kas ir daudzkārt patentēta atkritumu savākšanas tvertne ar unikālām iespējām, papildina esošo ielas infrastruktūras montāžu kā dubultā, pretēji ap jebkura izmēra vai formas lampas stabu vai ceļa zīmi, vai arī solo formātā uz sienām, margām un cokoliem. Tas atbrīvo jaunu, negaidītu vērtību no esošajiem ielu aktīviem, lai izveidotu ērtu, paredzami novietojamu cigarešu un smaganu atkritumu tvertņu tīklus, kas vienmēr ir sasniedzamā vietā, nepievienojot jucekli ielas skatam. Smartbin pārveido ielu aprūpi pasaules pilsētās, ļaujot efektīvi reaģēt uz cigarešu un smaganu pakaišiem.

Vietne

Illusion

Vietne Žurnāls Scene 360 2008. gadā atklāj ilūziju, un tas ātri kļūst par veiksmīgāko projektu ar vairāk nekā 40 miljoniem apmeklējumu. Šī vietne ir veltīta pārsteidzošu darbu parādīšanai mākslā, dizainā un filmās. Sākot ar hiperreālistiskiem tetovējumiem un beidzot ar satriecošiem ainavas fotoattēliem, ziņu izvēle lasītājiem bieži liks teikt “WOW!”

Dāvanu Kaste

Jack Daniel's

Dāvanu Kaste Džeka Daniela Tenesī viskija greznā dāvanu kaste ir ne tikai parasta kaste, kuras iekšpusē ir pudele. Šī unikālā iepakojuma konstrukcija tika izstrādāta ne tikai lieliskai dizaina funkcijai, bet arī drošai pudeles piegādei vienlaikus. Pateicoties lielajiem atvērtiem logiem, mēs redzam tos visā kastē. Gaisma, kas nonāk tieši caur kārbu, izceļ viskija sākotnējo krāsu un produkta tīrību. Lai arī kastes abas puses ir atvērtas, vērpes izturība ir lieliska. Dāvanu kaste ir pilnībā izgatavota no kartona un ir pilnībā matēta, laminēta ar karstiem štancēšanas un reljefa elementiem.

Kumode

Labyrinth

Kumode ArteNemus veidotais labirints ir kumode, kuras arhitektonisko izskatu uzsver tās finiera līkumains ceļš, kas atgādina pilsētas ielas. Ievērojamā atvilktņu koncepcija un mehānisms papildina tās nepietiekamo kontūru. Kļavas un melnā melnkoka finiera kontrastējošās krāsas, kā arī augstas kvalitātes meistarība uzsver Labirinta ekskluzīvo izskatu.

Vizuālā Māksla

Scarlet Ibis

Vizuālā Māksla Projekts ir Scarlet Ibis un tā dabiskās vides digitālo gleznu secība, īpašu uzsvaru liekot uz krāsu un to košo nokrāsu, kas pastiprinās putnam augot. Darbs attīstās dabiskā vidē, apvienojot reālus un iedomātus elementus, kas nodrošina unikālas iezīmes. Scarlet ibis ir vietējais Dienvidamerikas putns, kas dzīvo Venecuēlas ziemeļu piekrastēs un purvos, un košā sarkanā krāsa ir vizuāls briļlis skatītājam. Šī dizaina mērķis ir izcelt skarbo ibisa graciozo lidojumu un tropiskās faunas dzīvīgās krāsas.

Logotips

Wanlin Art Museum

Logotips Tā kā Vanlinas mākslas muzejs atradās Vuhana universitātes pilsētiņā, mūsu radošumam vajadzēja atspoguļot šādus raksturlielumus: Centrālā tikšanās vieta studentiem, lai godinātu un novērtētu mākslu, vienlaikus atspoguļojot tipiskas mākslas galerijas aspektus. Tam arī nācās saskarties kā “humānistiskam”. Tā kā koledžas studenti stāv uz savas dzīves sākuma līnijas, šis mākslas muzejs darbojas kā sākuma nodaļa studentu mākslas novērtēšanai, un māksla viņu pavadīs visu mūžu.