Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Frontālais Iekrāvējs

Arm Loader

Frontālais Iekrāvējs Iekrāvējs, kas pārsvarā darbojas uz nelīdzenas pamatnes, vadītājam var izraisīt smagu kustību slimību un izraisīt ātru nogurumu. Tomēr “ARM LOADER” ļauj atpazīt koordinātu punktus uz zemes un palīdz vadītāja sēdeklim būt stabilam un nenovirzīties. Tādēļ tas palīdz vadītājam nejusties noguris un ļauj droši veikt savu darbu.

Usb Zibatmiņas Disks

Frohne eClip

Usb Zibatmiņas Disks eClip ir pasaulē pirmais papīra saspraudes USB zibatmiņas disks ar metrisko lineālu. eClip tika godināta Sudraba iDA un Zelta A 'dizaina balva. eClip ir viegls, piemērots jūsu atslēgu atslēgai un darbojas kā papīra saspraude, lai kārtotu dokumentus, kvītis un naudu. eClip ar drošības programmatūru aizsargā personas datus, intelektuālo īpašumu, darba devēju datus, medicīniskos datus un komercnoslēpumus. eClip izstrādāja Frohne, Florida. Zelta atmiņas savienotājs ir izturīgs pret triecieniem, izturīgs pret skrāpējumiem, ūdens izturīgs, pret spirtu, pret putekļiem, pret rūsu un pret elektromagnētisko izturību.

Motorzāģis

Rotation Saw

Motorzāģis Motorzāģis ar rotējošu rokturi. Šai ķēdei ir rokturis, kas griežas par 360 ° un apstājas pie iepriekš noteiktiem leņķiem. Parasti cilvēki zāģē kokus horizontāli vai vertikāli, pagriežot zāģi noteiktā leņķī vai noliecot vai noliecot ķermeņa daļas. Diemžēl zāģis bieži slīd no lietotāja satvēriena vai arī lietotājam jāstrādā neērtā stāvoklī, kas var izraisīt ievainojumus. Lai kompensētu šādus trūkumus, ierosinātajam zāģim ir uzstādīts pagriežams rokturis, lai lietotājs varētu pielāgot griešanas leņķus.

Tējas Komplekts

Wavy

Tējas Komplekts Iedvesmojoties no šūnakmens terases dabā, Wavy ir tējas komplekts, kas sniegs jums unikālu tējas baudījumu. Inovatīvie rokturi ir izstrādāti, lai ērti ietilptu jūsu rokās. Ligzdojot ar kausu ar plaukstām, jūs atklāsit, ka tas izvēršas kā ūdensroze un vedīs jūs uz miera brīdi.

Atzveltnes Krēsls

Baralho

Atzveltnes Krēsls Baralho atzveltnes krēslam ir pārsteidzošs mūsdienu dizains, kas veidots ar tīru formu un taisnu līniju palīdzību. Šis atzveltnes krēsls, kas izgatavots no krokām un metinātiem materiāliem uz matētās alumīnija plāksnes, izceļas ar drosmīgu piegulšanu, kas izaicina materiāla izturību. Tas vienā elementā spēj apvienot skaistumu, vieglumu un līniju un leņķu precizitāti.

Atvērtā Galda Trauku Sistēma

Osoro

Atvērtā Galda Trauku Sistēma OSORO novatoriskais raksturs ir apvienot augstas kvalitātes stiklveida porcelāna kvalitāti un tai raksturīgo ziloņkaula krāsas spīdīgo ādu ar funkciju, kas piemērota pārtikas konservēšanai ledusskapī vai saldētavā un ēdiena gatavošanai ar tvaika krāsni vai mikroviļņu krāsni. Vienkāršo, modulāro formu ar dažādiem elementiem var sakraut, lai ietaupītu vietu, elastīgi apvienojot un noslēdzot ar daudzkrāsainu silikona O blīvētāju vai O-savienotāju, lai ēdiens tajā būtu labi noslēgts. OSORO var universāli izmantot, novēršot nepieciešamību pēc mūsu ikdienas dzīves.