Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mēbeļu Sērija

Sama

Mēbeļu Sērija Sama ir autentiska mēbeļu sērija, kas nodrošina funkcionalitāti, emocionālu pieredzi un unikalitāti, izmantojot tās minimālās, praktiskās formas un spēcīgo vizuālo efektu. Kultūras iedvesma, kas iegūta no virpuļojošo kostīmu dzejas, kas valkātas Sama ceremonijās, tiek atkārtoti interpretēta tās dizainā, spēlējot konisko ģeometriju un metāla liekšanas paņēmienus. Sērijas skulpturālā poza ir apvienota ar materiālu, formu un ražošanas paņēmienu vienkāršību, lai piedāvātu funkcionālu & amp; estētiskās priekšrocības. Rezultāts ir moderna mēbeļu sērija, kas piešķir atšķirīgu pieskārienu dzīvojamām telpām.

Viedās Virtuves Dzirnavas

FinaMill

Viedās Virtuves Dzirnavas FinaMill ir jaudīga virtuves dzirnavas ar maināmām un atkārtoti uzpildāmām garšvielu pākstīm. FinaMill ir vienkāršs veids, kā paaugstināt ēdienu gatavošanu ar svaigi maltu garšvielu drosmīgu garšu. Vienkārši piepildiet atkārtoti izmantojamās pākstis ar žāvētām garšvielām vai zaļumiem, nofiksējiet pāksti vietā un ar pogas nospiešanu sasmalciniet precīzu nepieciešamo garšvielu daudzumu. Mainiet garšvielu pākstis tikai ar dažiem klikšķiem un turpiniet gatavot. Tas ir viens slīpētājs visām jūsu garšvielām.

Sekot Uzmanībai Ad-On

ND Lens Gear

Sekot Uzmanībai Ad-On ND LensGear precīzi pielāgo sevi centrēšanai dažādu diametru objektīviem. ND LensGear sērija pārklāj visus objektīvus tāpat kā nevienu citu pieejamo LensGear. Bez griešanas un bez locīšanas: vairs nav skrūvgriežu, nolietotu jostu vai kaitinošu atlikušo siksnu, kas izliekas. Viss der kā šarms. Un vēl viens plus, bez rīkiem! Pateicoties gudrajam dizainam, tas maigi un stingri centrējas ap objektīvu.

Adapteru Sistēma Profesionālai Filmēšanai

NiceDice

Adapteru Sistēma Profesionālai Filmēšanai NiceDice-System ir pirmais daudzfunkcionālais adapteris kameru industrijā. Tas padara to diezgan patīkami piestiprināt aprīkojumu ar dažādiem dažādu zīmolu montāžas standartiem - piemēram, gaismas, monitorus, mikrofonus un raidītājus - kamerām tieši tādā veidā, kādā tām jābūt atbilstoši situācijai. Pat jaunus izstrādājošos montāžas standartus vai nesen iegādāto aprīkojumu var viegli integrēt ND-sistēmā, vienkārši iegūstot jaunu adapteri.

Gaismeklis

vanory Estelle

Gaismeklis Estelle apvieno klasisko dizainu cilindriska, ar rokām darināta stikla korpusa formā ar novatorisku apgaismojuma tehnoloģiju, kas rada trīsdimensiju apgaismojuma efektus uz tekstila abažūra. Apzināti izstrādāta, lai apgaismojuma noskaņas pārvērstu emocionālā pieredzē, Estelle piedāvā bezgalīgu dažādu statisku un dinamisku noskaņu klāstu, kas rada visdažādākās krāsas un pārejas, ko kontrolē, izmantojot gaismekļa skārienpaneli vai viedtālruņa lietotni.

Galds

la SINFONIA de los ARBOLES

Galds Galds la SINFONIA de los ARBOLES ir dzejas meklējumi dizainā... Mežs no zemes ir kā kolonnas, kas izgaist debesīs. Mēs nevaram tos redzēt no augšas; mežs no putna lidojuma atgādina gludu paklāju. Vertikālisms kļūst par horizontāli un joprojām paliek vienots savā dualitātē. Tāpat galds la SINFONIA de los ARBOLES atgādina koku zarus, kas veido stabilu pamatu smalkai darba virsmai, kas izaicina gravitācijas spēku. Tikai šur tur saules stari pazib koku zaros.