Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Privātmāja

The Cube

Privātmāja Projektētāja galvenie izaicinājumi bija radīt kvalitatīvu dzīves pieredzi un no jauna definēt dzīvojamo ēku Kuveitā, saglabājot arābu kultūras diktētās klimata un privātuma vajadzības. Kubu māja ir četrstāvu betona / tērauda konstrukciju ēka, kuras pamatā ir saskaitīšana un atņemšana kubā, radot dinamisku pieredzi starp iekšējām un ārējām telpām, lai visu gadu baudītu dabisko apgaismojumu un ainavas skatu.

Lauku Māja

House On Pipes

Lauku Māja Pakāpeniski izliekts plānas tērauda cauruļu režģis samazina ēkas pēdas nospiedumu, vienlaikus nodrošinot stingrību un stabilitāti, lai paceltu dzīvojamo platību virs tā. Ievērojot minimālisma ikonu pieeju, šī lauku māja ir projektēta esošo koku ietvaros, lai samazinātu iekšējo siltuma ieguvumu. To vēl sekmēja tīša mušu bloku sakārtošana uz fasādes, radot tukšumu un ēnu, kas dabiski atdzesē ēku. Mājas pacelšana arī nodrošināja, lai ainava nebūtu nepārtraukta un skati būtu neierobežoti.

Māja

Basalt

Māja Veidots komfortam, kā arī ir elegants. Šis dizains ir patiesi pievilcīgs un ievērojams gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Funkcijās ietilpst ozola koksne, logi, kas izgatavoti, lai ienestu daudz saules gaismas, un tas ir nomierinošs acīm. Tas ir apburošs ar savu skaistumu un tehniku. Kad esat šajā mājā, jūs nevarat pamanīt mieru un oāzes sajūtu, kas jūs pārņem. Koku un apkārtējās vēsmas ar saules stariem padara šo māju par unikālu dzīvesvietu prom no rosīgās pilsētas dzīves. Bazalta māja ir uzcelta, lai iepriecinātu un uzņemtu dažādus cilvēkus.

Pagalma Un Dārza Dizains

Shimao Loong Palace

Pagalma Un Dārza Dizains Izmantojot dabisko un tekošo valodu, saprātīgu ainavas organizāciju, pagalmi ir savienoti viens ar otru vairākās dimensijās, savstarpēji caurlaidīgi un vienmērīgi pārveidoti. Prasmīgi izmantojot vertikālo stratēģiju, 4 metru augstuma atšķirība tiks mainīta uz projekta akcentu un iezīmi, izveidojot daudzlīmeņu, māksliniecisku, dzīvu, dabisku pagalma ainavu.

Piestātnes Renovācija

Dongmen Wharf

Piestātnes Renovācija Dongmenas piestātne ir tūkstoš gadu veca piestātne Čendu mātes upē. Sakarā ar pēdējo "vecpilsētas atjaunošanas" kārtu teritorija pamatā tika nojaukta un pārbūvēta. Projekts ir paredzēts, lai ar mākslas un jauno tehnoloģiju iejaukšanos pilsētas kultūras vietnē, kas būtībā ir pazudis, atspoguļotu krāšņo vēsturisko ainu, kā arī aktivizētu un atkārtoti ieguldītu ilgi miegaino pilsētas infrastruktūru pilsētas publiskajā īpašumā.

Viesnīca

Aoxin Holiday

Viesnīca Viesnīca atrodas Lužou, Sičuanas provincē, pilsētā, kas ir labi pazīstama ar savu vīnu, kuras dizainu iedvesmojusi vietējā vīna ala - telpa, kas izsauc lielu vēlmi izpētīt. Vestibils ir dabiskas alas rekonstrukcija, kuras saistītais vizuālais savienojums paplašina alas jēdzienu un vietējo pilsētvides faktūru līdz iekšējai viesnīcai, tādējādi veidojot atšķirīgu kultūras nesēju. Mēs augstu vērtējam pasažiera sajūtu, uzturoties viesnīcā, un ceram arī, ka materiāla faktūru, kā arī radīto atmosfēru varēs uztvert dziļākā līmenī.