Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

1x3

Kafijas Galdiņš 1x3 ir iedvesmots no savstarpēji saistītām burr puzlēm. Tas ir gan mēbele, gan smadzeņu ķircinātājs. Visas detaļas paliek kopā bez jebkāda stiprinājuma. Bloķēšanas princips ietver tikai bīdāmās kustības, nodrošinot ļoti ātru montāžas procesu un padarot 1x3 piemērotu biežai vietas maiņai. Grūtības pakāpe nav atkarīga no veiklības, bet galvenokārt no telpiskās redzes. Norādījumi tiek sniegti gadījumā, ja lietotājam nepieciešama palīdzība. Nosaukums - 1x3 ir matemātiska izteiksme, kas attēlo koka struktūras loģiku - viens elementu tips, trīs tā gabali.

Projekta nosaukums : 1x3, Dizaineru vārds : Petar Zaharinov, Klienta vārds : PRAKTRIK.

1x3 Kafijas Galdiņš

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.