Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Romāns

180º North East

Romāns "180º ziemeļaustrumi" ir 90 000 vārdu piedzīvojumu stāstījums. Tas stāsta patieso stāstu par Daniela Kutkera ceļojumu cauri Austrālijai, Āzijai, Kanādai un Skandināvijai 2009. gada rudenī, kad viņam bija 24 gadi. , fotoattēli, kartes, izteiksmīgs teksts un video palīdz iegremdēt lasītāju piedzīvojumā un ļauj labāk izprast paša autora personīgo pieredzi.

Sēdvietas Tranzītbraucējiem

Door Stops

Sēdvietas Tranzītbraucējiem Door Stops ir sadarbība starp dizaineriem, māksliniekiem, braucējiem un kopienas iedzīvotājiem, lai aizpildītās novārtā atstātās telpas, piemēram, tranzīta pieturas un brīvās partijas, piepildītu ar sēdvietu iespējām, lai pilsētu padarītu patīkamāku. Paredzētas drošākai un estētiski patīkamākai alternatīvai pašreizējai, vienības ir uzpūstas ar lieliem vietējās mākslinieku pasūtītas publiskās mākslas eksponātiem, padarot braucējiem viegli identificējamu, drošu un patīkamu gaidīšanas zonu.

Frizūru Dizains Un Koncepcija

Hairchitecture

Frizūru Dizains Un Koncepcija HAIRCHITECTURE veidojas no asociācijas starp frizieri - Gijo un arhitektu grupu - FAHR 021.3. Eiropas kultūras galvaspilsētas 2012. gada Guimaraesā motivētie viņi piedāvā ideju apvienot divas radošās metodoloģijas - Arhitektūra un frizūra. Ar brutālisma arhitektūras tēmu rezultāts ir pārsteidzošs jauns frizūra, kas apzīmē pārveidošanās matus absolūtā kopībā ar arhitektūras struktūrām. Iesniegtie rezultāti ir drosmīgi un eksperimentāli, ar spēcīgu mūsdienu interpretāciju. Komandas darbam un prasmei bija izšķiroša nozīme, lai apgrieztu šķietami parastu mati.

Kalendārs

NISSAN Calendar 2013

Kalendārs Katru gadu Nissan ražo kalendāru ar sava zīmola etiķetes tēmu “Aizraušanās atšķirībā no jebkura cita”. 2013. gada versija ir piepildīta ar acu atvēršanu un unikālām idejām un attēliem sadarbības rezultātā ar deju glezniecības mākslinieku “SAORI KANDA”. Visi attēli kalendārā ir deju gleznošanas mākslinieces SAORI KANDA darbi. Viņa iedvesmu, ko deva Nissan transportlīdzeklis, viņa iemiesoja gleznās, kuras bija tieši uzzīmētas uz horizontāla aizkara, kas novietots studijā.

Brošūra

NISSAN CIMA

Brošūra ・ Nissan integrēja visas savas modernākās tehnoloģijas un gudrību, izcilas kvalitātes interjera materiālus un japāņu meistarības mākslu (japāņu valodā “MONOZUKURI”), lai izveidotu nepārspējamas kvalitātes luksusa sedanu - jauno CIMA, Nissan vienīgo flagmani.・ Šī brošūra ir izstrādāta ne tikai, lai parādītu CIMA produktu īpašības, bet arī iepazīstinātu auditoriju ar Nissan uzticību un lepnumu par savu meistarību.

Košļājamās Gumijas Iepakojuma Dizains

ZEUS

Košļājamās Gumijas Iepakojuma Dizains Košļājamās gumijas iepakojuma dizains. Šī dizaina jēdziens ir "jutīguma stimulēšana". Produktu mērķi ir vīrieši divdesmitajos gados, un šie novatoriskie dizaini palīdz viņiem instinktīvi izvēlēties produktus veikalos. Galvenie attēli izsaka iespaidīgu dabas parādību pasaules skatījumā, kas ir saistīta ar katru garšu. THUNDER SPARK - maigs un aizraujošs aromāts, SNOW STORM - saldēšanai un spēcīga dzesēšanas garša, bet RAIN SHOWER - samitrinātas, sulīgas un ūdeņainas aromāts.