Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Fothromiskā Nojumes Struktūra

Or2

Fothromiskā Nojumes Struktūra Or2 ir vienas virsmas jumta konstrukcija, kas reaģē uz saules gaismu. Virszemes daudzstūra segmenti reaģē uz ultravioleto gaismu, kartējot saules staru stāvokli un intensitāti. Ēnā Or2 segmenti ir caurspīdīgi balti. Tomēr, kad tos ietekmē saules gaisma, tie kļūst krāsaini, pārpludinot zemāk esošo telpu ar dažādām gaismas nokrāsām. Dienas laikā Or2 kļūst par ēnojošu ierīci, kas pasīvi kontrolē telpu zem tā. Naktīs Or2 pārvēršas par milzīgu lustru, izkliedējot gaismu, ko dienas laikā savāc integrētās fotoelektriskās šūnas.

Dzirkstošā Vīna Etiķete Un Iepakojums

Il Mosnel QdE 2012

Dzirkstošā Vīna Etiķete Un Iepakojums Gluži kā Iseo ezers šļakstās uz Franciacorta krastiem, tā dzirkstošais vīns mitrina glāzes malas. Koncepcija ir ezera formas grafiska atkārtota izstrāde, un tajā izteikts viss Rezerves pudeles spēks, kas ieliets kristāla glāzē. Eleganta un dzīvespriecīga etiķete, līdzsvarota tās grafikā un krāsās, ir drosmīgs risinājums ar caurspīdīgu polipropilēna un pilnīgi karstu zelta folijas druku, lai radītu jaunas sajūtas. Vīna izliešana ir pasvītrota uz kastes, kur ap iepakojumu ir iesaiņota grafika: vienkārša un trāpīga, ko veido divi “slive et tiroir” elementi.

Vizuālā Identitāte

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vizuālā Identitāte Le Coffret ir burvīgas dizaina gultasvietas un brokastis Aostas ielejas centrā. Projekts tika izstrādāts, absolūti ievērojot autentisko stilu: tāpēc akmens sienas, koka sijas un antīkās mēbeles. Aplis, kas simbolizē debesis virs trīsstūra, kas apzīmē kalnu, kur atrodas B&B, no idejas par cilvēka pacelšanos debesīs. Onciale fonts, kas pārskatīts mūsdienīgā versijā, lai atcerētos ielejas ķeltu izcelsmi, pareizi līdzsvaro un atbalsta spēcīgu un svarīgu simbolu, lai beidzot iegūtu viegli identificējamu un viegli uztveramu logotipu.

Albuma Vāka Māksla

Haezer

Albuma Vāka Māksla Hezers ir pazīstams ar savu stabilo basa skaņu, episkajiem pārtraukumiem ar labi noslīpētajiem efektiem. Tā ir tāda veida skaņa, kas nāk kā vienkārša deju mūzika, bet, rūpīgāk apskatot vai klausoties, jūs sāksit atklāt vairākus frekvenču līmeņus gatavajā izstrādājumā. Radošajai koncepcijai un izpildei izaicinājums bija simulēt audio pieredzi, kas pazīstama kā Haezer. Mākslas darba stils nepavisam nav tipisks deju mūzikas stils, tādējādi Hazeru padarot par sava žanra stilu.

Izvēlnes Vāks

Magnetic menu

Izvēlnes Vāks Dažas plastmasas caurspīdīgas folijas, kas savienotas ar magnētiem, kas kalpo kā ideāls pārsegs dažādu veidu iespieddarbiem. Viegli izmantot. Viegli izgatavojams un kopjams. Ilgstošs produkts, kas ietaupa laiku, naudu, izejvielas. Videi draudzīgs. Viegli pielāgojams dažādiem mērķiem. Ideāli piemērots restorānos kā ēdienkartes vāks. Kad viesmīlis atnes jums tikai vienu lapu ar augļu kokteiļiem un, piemēram, tikai vienu lapu ar tortēm jūsu draugam, tas ir gandrīz kā personalizētas izvēlnes, kas izveidotas tieši jums.

Dvd Kaste

Paths of Light

Dvd Kaste Labākais veids, kā sarīkot Zinas Caramelo animāciju “Gaismas takas”, bija nodrošināt, lai DVD būtu skaists korpuss. Iesaiņojums faktiski izskatās, ka tas tika norauts no meža un izveidots, lai izveidotu kompaktdisku. Ārpusē ir redzamas dažādas līnijas, gandrīz redzamas kā mazi koki, kas aug korpusa sānos. Koka ārpuse arī tai piešķir ārkārtīgi dabisku izskatu. Gaismas ceļi ir ārkārtējs atjauninājums no gadījumiem, ko 1990. gados daudzi redzēja kompaktdiskos, kas parasti sastāvēja no pamata plastmasas ar papīra iepakojumu, lai izskaidrotu saturu iekšpusē (JD Munro teksts)