Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ādas Kopšanas Iepakojums

Bionyalux

Ādas Kopšanas Iepakojums Ādas atjaunošanas jēdziens jaunos ādas kopšanas līdzekļos sakrīt ar nulles nastām, kas saistītas ar bagasse pārstrādi, vides aizsardzību un ekoloģisko koncepciju. No produkta īpašībām, kas raksturīgi 60 dienu pārtikas produktu ierobežotam glabāšanas laikam 30 dienu ilgas ādas uzlabošanas procedūras laikā, 30 un 60 tiek izvēlēti par produkta vizuālās atpazīšanas simbolu un trīs lietošanas posmi, 1,2, 3 ir integrēti redzējumā.

Rīsu Iepakojums

Songhua River

Rīsu Iepakojums Songhua River Rice ir augstas klases rīsu produkts, kas ietilpst avotā Pārtikas grupa. Tuvojoties tradicionālajiem ķīniešu svētkiem - pavasara svētkiem, tie tiek veidoti caur skaisti iesaiņotu rīsu produktu kā dāvanas pavasara festivāla dāvanu klientiem, tāpēc kopējam noformējumam ir jāatskaņo pavasara svētku svētku atmosfēra, izceļot tradicionālos ķīniešu kultūras elementus un labvēlīga labā nozīme.

Skulptūru Uzstādīšana

Superegg

Skulptūru Uzstādīšana Superegg ir vienreizējas lietošanas kafijas kapsulu strauja reizināšana, kas simbolizē ērtības cilvēkiem un to ietekmi uz vidi. Atrodoties virs zemes, teksturētā ģeometriskā superegg forma, kā to dokumentējis matemātiķis Gabriels Lāms, ir izraudzīta ar nejauši izmestām kafijas kapsulām, kas sakārtotas perfektās līnijās. Viscerālā pieredze saista skatītāju no visiem leņķiem un attālumiem. Sociālajos plašsaziņas līdzekļos un vietējā sabiedrībā tika savākti vairāk nekā 3000 kapsulu. Superegg ļauj skatītājam izpētīt atkritumus un veicina jaunus pārstrādes ieradumus.

Gardēžu Pārtikas Dāvanu Komplekts

Saintly Flavours

Gardēžu Pārtikas Dāvanu Komplekts Saintly Flavours ir delikateses pārtikas dāvanu komplekts, kas paredzēts augstākās klases veikalu patērētājiem. Sekojot tendencei, kurā ēdieni un ēdināšana ir kļuvuši moderni, projekta iedvesma nāk no 2018. gada katolicisma modes temata Met Gala. Džeremijs Bonggu Kangs mēģināja radīt izskatu, kas piesaista augstākās klases veikalu patērētājus, izmantojot grezno un tradicionālo ilustrāciju stilu, lai reprezentētu bagātās mākslas tradīcijas un augstas kvalitātes ēdienu gatavošanu katoļu klosteros.

Publiskā Mākslas Telpa

Dachuan Lane Art Installation

Publiskā Mākslas Telpa Chengdu Dachuan josla, Jinjiang upes rietumu krasts, ir vēsturiska iela, kas savieno Chengdu East Gate City sienas drupas. Projektā Dachuan Lane arka vēsturē tika pārbūvēta pa veco ceļu sākotnējā ielā, un šīs ielas stāstu stāstīja ielu mākslas instalācija. Mākslas instalācijas iejaukšanās ir sava veida medijs stāstu turpināšanai un pārraidīšanai. Tas ne tikai atkārto nojaukto vēsturisko ielu un joslu pēdas, bet arī nodrošina sava veida pilsētas atmiņas temperatūru jaunajām ielām un joslām.

Vizuālā Komunikācija

Plates

Vizuālā Komunikācija Lai demonstrētu dažādas datortehnikas veikala nodaļas, Didyk Pictures izdomāja tās pasniegt kā vairākas šķīvjus ar virsū dažādiem aparatūras priekšmetiem, kas pasniegti restorānā. Balts fons un balti trauki palīdz akcentēt pasniegtos objektus un veikalu apmeklētājiem atvieglo noteiktas nodaļas atrašanu. Attēli tika izmantoti arī 6x3 metru stendos un plakātos sabiedriskajā transportā visā Igaunijā. Balts fons un vienkāršs sastāvs ļauj šo reklāmas ziņu uztvert pat personai, kura brauc garām automašīnai.