Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Starptautiskā Skola

Gearing

Starptautiskā Skola Debrecenas Starptautiskās skolas konceptuālā apļa forma simbolizē aizsardzību, vienotību un kopienu. Dažādās funkcijas parādās kā savienoti pārnesumi, paviljoni uz virknes, kas izkārtota uz loka. Vietas sadrumstalotība rada dažādas kopienas zonas starp klasēm. Jaunā kosmosa pieredze un pastāvīgā dabas klātbūtne palīdz studentiem radoši domāt un izpaust savas idejas. Ceļi, kas ved uz izbraukuma izglītības dārziem un mežu, papildina apļa koncepciju, radot aizraujošu pāreju starp apbūvēto un dabisko vidi.

Projekta nosaukums : Gearing, Dizaineru vārds : BORD Architectural Studio, Klienta vārds : ISD - International School of Debrecen.

Gearing Starptautiskā Skola

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.