Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Piespraude

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Piespraude Objekta raksturs un ārējā forma ļauj mainīt jaunu ornamenta dizainu. Dzīvīgajā dabā viens periods mainās uz citu. Pavasaris seko ziemai, un rīts nāk pēc nakts. Arī krāsas mainās, kā arī atmosfēra. Šis attēlu aizstāšanas un maiņas princips tiek izvirzīts «Asia Metamorphosis», kolekcijas rotājumos, kur vienā objektā atspoguļojas divi dažādi stāvokļi, divi neierobežoti attēli. Kustami konstrukcijas elementi ļauj mainīt ornamenta raksturu un izskatu.

Projekta nosaukums : "Emerald" - Project Asia Metamorphosis, Dizaineru vārds : Victor A. Syrnev, Klienta vārds : Uvelirnyi Dom VICTOR.

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis Piespraude

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.