Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Instalācija

The Reflection Room

Instalācija Iedvesmojoties no sarkanās krāsas, kas simbolizē labu veiksmi ķīniešu kultūrā, Pārdomu istaba ir telpiska pieredze, kas pilnībā izveidota no sarkanajiem spoguļiem, lai izveidotu bezgalīgu telpu. Iekšpusē tipogrāfija spēlē auditorijas savienojumu ar katru no ķīniešu Jaunā gada galvenajām vērtībām un liek cilvēkiem padomāt par gadu, kas ir bijis, un par nākamo gadu.

Projekta nosaukums : The Reflection Room, Dizaineru vārds : Beck Storer, Klienta vārds : Emporium Melbourne.

The Reflection Room Instalācija

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.