Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafejnīca

Hunters Roots

Kafejnīca Atbildot uz īsas, modernas, tīras estētikas īpatnībām, tika izveidots interjers, kuru iedvesmoja koka augļu kastes, kuras tika izmantotas abstraktā formā. Kastes aizpilda telpas, radot ieskaujošu, gandrīz alu līdzīgu skulpturālu formu, tomēr tādu, kas ir izgatavota no vienkāršām un taisnām ģeometriskām formām. Rezultāts ir tīra un kontrolēta telpiskā pieredze. Gudrs dizains arī palielina ierobežoto vietu, pārvēršot praktisko aprīkojumu dekoratīvos elementos. Gaismas, skapīši un plaukti veicina dizaina koncepciju un skulpturālu vizuālo izskatu.

Projekta nosaukums : Hunters Roots, Dizaineru vārds : Kei Kitayama, Klienta vārds : Hunters' Roots.

Hunters Roots Kafejnīca

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.