Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Skaļrunis

Sperso

Skaļrunis Sperso nāk no diviem vārdiem Sperma un Skaņa. Stiklveida burbuļa un skaļruņa īpašā forma tā bedrē uz galvas norāda uz vīrišķības izjūtu un dziļu skaņas iekļūšanu apkārtējā vidē, tāpat kā vīrieša spermatozoīdu uguns sievietes olšūnā pārošanās laikā. Mērķis ir radīt lielu jaudu un augstas kvalitātes skaņu apkārtējā vidē. Tā ir bezvadu sistēma, kas ļauj lietotājam savienot mobilo tālruni, klēpjdatoru, planšetdatorus un citas ierīces ar skaļruni, izmantojot Bluetooth. Šo griestu skaļruni var speciāli izmantot viesistabā, guļamistabās un TV telpā.

Projekta nosaukums : Sperso, Dizaineru vārds : Nima Bavardi, Klienta vārds : Nima Bvi Design.

Sperso Skaļrunis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.