Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamā Māja

Tei

Dzīvojamā Māja Tas, ka ērta dzīve pēc aiziešanas pensijā, kas maksimāli izmanto kalna nogāzes telpas, tiek panākta ar vienmērīgu dizainu, ierastajā veidā, tika augstu novērtēts. Bagātīgas vides uzņemšana. Bet šoreiz nav villa villa, bet gan personīgais mājoklis. Tad vispirms mēs sākām veidot struktūru, balstoties uz to, ka tā spēj ērti pavadīt parasto dzīvi bez nepamatotības visā plānā.

Projekta nosaukums : Tei, Dizaineru vārds : Kokutou Uemori, Klienta vārds : kiriko design office.

Tei Dzīvojamā Māja

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.