Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dīvāns

Shell

Dīvāns Shell dīvāns parādījās kā jūras gliemeņu kontūru un modes tendenču kombinācija, atdarinot eksoskeleta tehnoloģiju un 3D drukāšanu. Mērķis bija izveidot dīvānu ar optiskas ilūzijas efektu. Tam vajadzētu būt vieglām un gaisīgām mēbelēm, kuras varētu izmantot gan mājās, gan ārpus tām. Lai panāktu viegluma efektu, tika izmantots neilona virvju tīkls. Tādējādi liemeņa cietību līdzsvaro silueta līniju aušana un maigums. Stingru pamatni zem sēdekļa stūra sekcijām var izmantot kā sānu galdus, un mīkstie augšējie sēdekļi un spilveni pabeidz kompozīciju.

Projekta nosaukums : Shell, Dizaineru vārds : Natalia Komarova, Klienta vārds : Alter Ego Studio.

Shell Dīvāns

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.