Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grāmatnīca, Iepirkšanās Centrs

Jiuwu Culture City , Shenyang

Grāmatnīca, Iepirkšanās Centrs Uzņēmumam Jato Design tika uzdots pārveidot tradicionālo grāmatnīcu dinamiskā, daudzfunkcionālā telpā - lai tā būtu ne tikai iepirkšanās centrs, bet arī kultūras centrs grāmatu iedvesmotiem pasākumiem un daudz ko citu. Centrālais pīķis ir “varoņa” telpa, kurā apmeklētāji pārceļas uz gaišāku toņu vidi, kas pielāgota kokmateriāliem un kas uzlaboti ar dramatiskiem dizainiem. Laternām līdzīgi kokoni karājas no griestiem, bet kāpnes kalpo kā koplietošanas telpas, kas mudina apmeklētājus kavēties un lasīt, sēžot uz pakāpieniem.

Projekta nosaukums : Jiuwu Culture City , Shenyang, Dizaineru vārds : JATO Design International Ltd, Klienta vārds : .

Jiuwu Culture City , Shenyang Grāmatnīca, Iepirkšanās Centrs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.